Lenovo Vibe Z2 Pro Pazarı Sallamaya Geliyor

Herkes LG G3 modeline odaklanmış durumda olmasına rağmen Lenovo Vibe Z2 Pro isimli bir cihaz yavaş yavaş pazardaki rekabeti kızıştırmaya geliyor.

Motorola cephesini satın alarak Mobilite Kabiliyetini geliştirmeyi başaran Lenovo firmasından yeni bir model pazara çıkmak için gün saymaya başladı bile.

Firmaya yakın kaynaklar öncelikli olarak Amiral Gemisi niteliğinde bir model üzerinde çalışmaların devam ettiği, pazarda devam eden LG G3 hastalığı ile de direkt olarak Donanımsal Verilerle savaşmak istediği yönünde.

 

Lenovo Vibe Z2 Pro Pazarı Sallamaya Geliyor
Lenovo Vibe Z2 Pro Pazarı Sallamaya Geliyor

Lenovo Vibe Z2 Pro Modelinin Teknik Özellikleri

Gelen haberlere göre pazara çıkacak olan Vibe Z2 Pro serisinde 1440*2560 piksel değerine sahip 2K – Quad HD Ekran ailesi kullanılacak. Ekran boyutunun ise 6 inç olması bekleniyor.

7.7 mm kalınlığında oldukça başarılı bir Metal Kasa ile pazara çıkması beklenilen Lenovo Vibe Z2 Pro serisinin SnapDragon 801 ailesi ile 2.5 Ghz’lik Dört Çekirdekli bir işlemci kullanması bekleniyor.

16 MP Arka Kamera desteğine sahip olması beklenilen Lenovo Vibe Z2 Pro modelinde ayrıca Çift Sim Kart Desteği de unutulmamış.

Rakiplerin aksine 4.000 mAh’lik bir bataryaya sahip olan Lenovo Vibe Z2 Pro modelinin batarya noktasında eyn yakın rakibini bile ikiye katlayacağı gelen haberler arasında.

 

Motorola Sonrası Lenovo Vibe Z2 Pro Satış Yapabilir

Google cephesinden Motorola firmasını çeşitli ikili anlaşmalar ile alan Lenovo firması bu noktada ilk adımlarını da kendi adını taşıyan model ile yapmaya hazırlanıyor.

Lenovo Vibe Z2 Pro serisi Ülkemizde satışa çıkar mı bilinmez ancak Lenovo firmasının ağırlıklı olduğu Çin ve Uzak Doğu pazarında satış yapması ve talep görmesi bekleniyor.

Sizce Lenovo Vibe Z2 Pro serisi ciddi anlamda başarılı olabilir mi? Hem satış hem de müşteri memnuniyeti noktasında…

 

Lenovo Vibe Z2 Pro Pazarı Sallamaya Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir