Lenovo’dan Uygun Fiyatlı Selfie Telefonu Lenovo Vibe S1 Lite

Lenovo firması tarafından pazara sürülen yeni Selfie Modeli Lenovo Vibe S1 Lite ile Fiyat Performans serisi bir Akıllı Telefon olarak karşımıza çıkıyor.

Geçen sene Vibe S1 modelini duyuran firma bu sene Ön Kamerası iyileştirilmiş Vibe S1 Lite modeli ile karşımıza çıktı.

Dilerseniz Lenovo Vibe S1 Lite modelinin Teknik Özelliklerine kısaca bir göz atalım.

 

Lenovo’dan Uygun Fiyatlı Selfie Telefonu
Lenovo’dan Uygun Fiyatlı Selfie Telefonu

 

Lenovo Vibe S1 Lite Modelinin Teknik Özellikleri

5 inçlik IPS tabanlı Full HD bir ekrana sahip olan modelin MediaTek MT6753 serisi 1.3 GHz’lik 8 Çekirdekli bir işlemci yapışına sahip olduğunu öncelikli olarak belirtelim.

2 GB Ram Bellek ve 16 GB Dahili Depolama Alanı ile kullanıcı karşısına çıkacak olan modelde 32 GB’a kadar arttırılabilir Micro SD Kart desteği de kendisine yer bulmuş durumda.

Sony firması tarafından üretilen Selfie Flaş destekli 8 MP değerinde bir Ön Kameraya sahip olan modelde ayrıca Çift Led Flaş desteği bulunan 13 MP değerinde bir Arka Kamerada kendisine yer bulmuş durumda.

Android 5.1 Lollilpop İşletim Sistemine sahip olarak pazara çıkacak olan Lenovo Vibe S1 Lite modeline ilerleyen günlerde Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi gelir mi bekleyip göreceğiz.

145x71x8.6 mm ebatlarındaki cihazın 129 gram ağırlığına sahip olduğunu da belirtmemiz gerek.

Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11.b/g/n, GPS, A-GPS gibi bağlantı desteklerine de sahip olan Lenovo Vibe S1 Lite modeli gelen bilgilere göre kısa sürede satışa sunulacak.

 

Selfie Telefonu Lenovo Vibe S1 Lite
Selfie Telefonu Vibe S1 Lite

 

Lenovo Vibe S1 Lite Modeli Satış Fiyatı

Pazara Fiyat & Performans modeli olarak çıkan Vibe S1 Lite serisi 199 Dolarlık fiyat etiketi ile alıcısına ulaşacak.

Ülkemizde Vergisiz olarak 600 TL seviyesine denk gelen modelin Vergilerle beraber 899 TL – 999 TL gibi bir rakamdan satışa çıkmasını bekleyebiliriz.

Tabi ki henüz Net Satış Tarihi bilgisi yok. Ürün ülkemizde de satışa çıkacak mı onun da net bir bilgisi yok. Ama gelen sızıntı haberlere göre ürünün ülkemizde satışı yapılacak.

Sizler de Selfie Ağırlıklı bir telefon almak istiyorsanız Lenovo Vibe S1 Lite modelini aklınızın bir köşesine iliştirebilirsiniz.

Lenovo’dan Uygun Fiyatlı Selfie Telefonu Lenovo Vibe S1 Lite
Lenovo’dan Uygun Fiyatlı Selfie Telefonu Vibe S1 Lite

Lenovo’dan Uygun Fiyatlı Selfie Telefonu Lenovo Vibe S1 Lite

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir