LG 2019’da Akıllı Telefon ve Akıllı Saat Modellerinin İsimlerini Değiştirecek

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan LG G serisinin değişime uğrayacağı haberlerinden sonra alınan bazı isim hakları ile LG firmasının yeni model isimleri de netleşmeye başladı.

Evan Blass tarafından sızdırılan bilgilere göre LG firmasının LG Icon, LG Aicon ve LG Aiconn markalarını Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi (USPTO) üzerinden tescil ettirmiş durumda.

Bunun yanında firmanın LG Iconic markasının da patentini bir Akıllı Saat modeli için aldığı bilgileri geldi.

 

LG Icon - Evan Blass

 

LG G7 Serisinin Son Modeli Olabilir

LG tarafından yapılan bu patent ve marka başvuruları sonucunda firmanın 2018 yılında LG G7 modeli ile serinin son modelini pazara sürmesi bekleniyor.

Firmanın 2019 yılında ise Akıllı Telefonlar için LG Icon, Akıllı Saatler için ise LG Iconic markaları ile yeni ürünlerini pazara çıkarması bekleniyor.

Bu sayede de LG tüm modellerini güncelleyerek pazara yeniden bir giriş yapacak ve son dönemde oluşmaya başlayan Kötü Marka İmajını yeniden ayağa kaldırmanın yollarını arayacak.

Tabi ki şimdilik tüm bu bilgiler birer varsayımdan ibaret. Ayrıca Samsung firmasının daha önce pazara sürdüğü Samsung IconX Kulaklıklar sebebiyle LG ve Samsung firmalarının Icon ismi üzerinde bazı sorunlar yaşaması da muhtemel.

Bakalım firma bu süreci nasıl yönetecek ve 2018 yılında pazara LG G7 modeli yerine LG Icon veya LG Icon 2018 gibi bir isimle mi çıkacak. Zaman içinde tüm bunları görüyor olacağız.

LG 2019’da Akıllı Telefon ve Akıllı Saat Modellerinin İsimlerini Değiştirecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir