LG ve Apple işbirliği!

LG ve Apple işbirliği!

Apple son sürat bir şekilde iPhone 8 çalışmalarına devam ederken önümüzdeki seneki akıllı cihazları için de farklı planları mevcut. Açıklanan yeni raporlara göre 2018 yılındaki iPhone’ların pilleri LG firması tarafından üretilecek!   Apple firması kendini güvenceye almak için genellikle birden fazla tedarikçiyle çalışıyordu. Bu piller, ekranlar için de geçerliydi. Fakat The Korea Economic Daily’nin yayınladığı […]


son sürat bir şekilde iPhone 8 çalışmalarına devam ederken önümüzdeki seneki akıllı cihazları için de farklı planları mevcut. Açıklanan yeni raporlara göre 2018 yılındaki iPhone’ların pilleri firması tarafından üretilecek!

 

firması kendini güvenceye almak için genellikle birden fazla tedarikçiyle çalışıyordu. Bu piller, ekranlar için de geçerliydi. Fakat The Korea Economic Daily’nin yayınladığı rapora göre gelecek yıl piller için firması ile anlaştı. Aynı raporun devamında yer alan bilgilere göre, firması önümüzdeki sene iPhone pillerinin tek tedarikçisi olacak.

iPhone 8 için oldukça sık olarak gündeme gelen L şeklindeki bataryanın bir sonraki iPhone cihazlarında da kullanılması bekleniliyordu. 2700 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olmanın yanında OLED ekranla da birleşince çok daha iyi bir pil ömrünün vaat edildiği belli oluyor.

  Apple Dünyanın En Değerli Şirketi Unvanını Kaybetti

Rapora göre tesislerin kapasitelerini arttırmak için oldukça büyük yatırımlar yapmaya hazırlanıyor. şirketi 2018 yılının başında seri üretime geçerek firmasının ihtiyacı olan tüm bataryaları tek başına tedarik edebilecek güce sahip olacak.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status