Pasaport Kayıt İşlemleriLG Firmasınn Yeni G Pad İsimli Tablet PC Modeli Sızdırıldı

LG Firmasınn Yeni G Pad İsimli Tablet PC Modeli Sızdırıldı

G2 adlı amiral gemi modeliyle dikkatleri üzerine çeken ve akıllı telefon pazarında büyüme hedefleyen LG, uzun süredir tablet pazarında sessizliğini koruyor. Yeni Nexus 7 modelinin LG tarafından üretileceğine dair iddialar gündeme gelse de bu gerçekleşmedi. Firma Güney Kore’de Windows tabanlı birkaç ürün piyasaya sürmüştü ancak bunlar ses getirecek cinsten olmadı. Ancak kısa süre önce Bluetooth […]


G2 adlı amiral gemi modeliyle dikkatleri üzerine çeken ve akıllı telefon pazarında büyüme hedefleyen , uzun süredir tablet pazarında sessizliğini koruyor. Yeni Nexus 7 modelinin tarafından üretileceğine dair iddialar gündeme gelse de bu gerçekleşmedi. Firma Güney Kore’de Windows tabanlı birkaç ürün piyasaya sürmüştü ancak bunlar ses getirecek cinsten olmadı.

Ancak kısa süre önce Bluetooth sertifikasyonundan geçen -V500 model numarasına sahip bir cihaz, iddiaları yeniden alevlendirdi. İddialar LG G Pad adında 8.3 inçlik ekrana sahip bir tablet modelini dile getiriyor.

Ekranda 1920×1200 piksel çözünürlüğe yer veren LG, Snapdragon S4 Pro olduğu tahmin edilen 4 çekirdekli bir işlemci ve 2GB RAM ile modeli destekleyecek. Modelin tasarım açısından Nexus 7’ye benzediği belirtiliyor. Ancak cihazı gören kaynaklar ekran çerçevesi oldukça ince olduğunu ve iddialı bir hafiflik ve inceliğe sahip olduğunu dile getiriyor. Modelde ayrıca konuşma destekli SIM kart yuvası da bulunuyor.

  ABD ve Kanadalı Uygulama Geliştiricileri İçin LG Ücretsiz Telefon Dağıtacak
LG Firmasınn Yeni G Pad İsimli Tablet PC Modeli Sızdırıldı
LG Firmasınn Yeni G Pad İsimli Tablet PC Modeli Sızdırıldı

İddiaların diğer bir destekçisi ise LG’nin kısa süre önce G Pad şeklinde yaptığı marka tescil başvurusu. G Pad tablet modelinin 4 Eylül’de IFA 2013 fuarı öncesinde tanıtılması ve akabinde de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Kaynak: Donanım Haber


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status