LG G Pro Lite cep telefonu

LG’den geniş ekranlı akıllı telefon sevenlere harika bir seçenek. 5.5″ IPS ekranı ile size kocaman bir dünya sunuyor. Uzun ömürlü 3,140 MAH bataryası ile şarjınız hemen bitmiyor telefonunuzu doyasıya kullanıyorsunuz. Stylus dokunmatik kalemi ile rahat bir ekran kullanma özelliğine sahip olabiliyorsunuz. Çift hoparlörlü stereo sesi ile müzik ve ses kalitesini en iyi şekilde yaşıyorsunuz.

1,0 GHz Çift Çekirdek hızı ve Android işletim sistemi ile cep telefonundan fazlasını yaşıyorsunuz. Kamera Çözünürlüğü(Piksel) 8 MP olan LG Pro Lite canlı ve renkli çekim özellikleri ile özel anlarınızı ölümsüzleştiriyor. G Pro Lite geniş 5.5″ IPS ekranla gerçeğe yakın renkler ve inanılmaz ayrıntılı görüntülerle daha büyük ve yoğun bir görüntü sunar. Hareket halindeyken ihtiyacınız olan dayanıklılık ve güvenilirliğin keyfini çıkarın. Arzu ettiğiniz her uygulama ve özelliği, pil derdi olmadan istediğiniz kadar kullanın.

LG G Pro Lite cep telefonu
LG G Pro Lite cep telefonu

Özel tasarım kalemi sayesinde telefonunuzu taşınabilir bir ofise ya da bir tuvale çevirin ve hem oyunlar hem de iş için daha ayrıntılı notlar tutun, çizimler yapabilir farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Ekrana iki kere tıklama özelliği ile akıllı telefonunuzu kullanmak daha da kolay hale geliyor. Telefonu elinize almadan veya kilit tuşuna basmadan, sadece ekrana tıklayarak tuş kilidini açabilirsiniz. Ayrıca Durdur ve Devam Et özelliğiyle ile kendi videolarınızı çekebilir ve her an istediğiniz gibi video çekimi yapabilirsiniz. Video kayıtları istediğiniz zaman durdurup kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

LG’nin avantajlı akıllı telefon kampanyalarından yararlanmak için LG satış noktalarını ve web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

LG G Pro Lite cep telefonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.