LG G Watch Akıllı Saatin İlk Videosu Yayınlandı

LG G Watch Akıllı Saatin İlk Videosu Yayınlandı

LG tarafından 2014 yılında LG G3 modeli ile birlikte pazara süreceği LG G Watch Akıllı Saat Modeliyle alakalı ilk reklam videosu yayınlandı. Mart ayı içerisinde Android Wear ile birlikte duyurulan ancak cihaz hakkında hiçbir detay verilmeyen LG G Watch modelinin üzerindeki sis perdesi yavaş yavaş aralanmaya başladı. LG tarafından basına servis edilen 1 dakikalık video […]yorumlar.net

LG tarafından 2014 yılında modeli ile birlikte pazara süreceği LG G Watch Akıllı Saat Modeliyle alakalı ilk reklam videosu yayınlandı.

Mart ayı içerisinde Android Wear ile birlikte duyurulan ancak cihaz hakkında hiçbir detay verilmeyen LG G Watch modelinin üzerindeki sis perdesi yavaş yavaş aralanmaya başladı.

LG tarafından basına servis edilen 1 dakikalık video ile LG Akıllı Saat serisinin ilk modelinde olacak özellikler kısaca gösteriliyor.

Metal Kasaya sahip olacağı net bir şekilde görülen LG G Watch modelinin Suya ve Toza Dayanıklı bir yapıda olacağı da video da vurgulanan özellikler arasında.

Şık ve Hafif bir tasarım ile kullanıcı karşısına geçmeye hazırlanan LG G Watch modelinin tek bir şarj ile uzun süre aktif kalacağı da görülen detaylar arasında.

LG G Watch
LG G Watch

 

LG G Watch Modeli 27 Mayıs’da Tanıtılabilir

27 Mayıs 2014 tarihinde modeli ile birlikte tanıtılması beklenilen LG G Watch modelinin 2014 senesinin ikinci yarısında pazara çıkması bekleniyor.

ile tam uyumlu olarak çalışacağı düşünülen modelin bu ürünün yanında Hediyeli Paket şeklinde sunulması da ihtimaller arasında.

LG G Watch Akıllı Saat
LG G Watch Akıllı Saat

Bakalım LG G Watch Akıllı Saat serisi pazarda nasıl bir etki yaratacak ve satışları nasıl etkileyecek.

 

  LG G3 Modeliyle Alakalı Bir Görsel Daha Sızdırıldı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status