Pasaport Kayıt İşlemleriLG G Watch R İçin Satış Süreci ve Tarihleri Belli Oldu

LG G Watch R İçin Satış Süreci ve Tarihleri Belli Oldu

IFA 2014 fuarında duyurulan ve resmileşen LG G Watch R modelinin satışına 14 Ekim 2014 tarihinde ilk olarak Güney Kore’de başlanacak. Yuvarlak ekran yapısı ile ilgiyi üstüne çeken ve LG kanadının oldukça fazla umut bağladığı LG G Watch R modeli yavaş yavaş tüm pazarlarda satışa çıkacak. Firmanın hangi pazarda ne zaman LG G Watch R […]


IFA 2014 fuarında duyurulan ve resmileşen LG G Watch R modelinin satışına 14 Ekim 2014 tarihinde ilk olarak Güney Kore’de başlanacak.

Yuvarlak ekran yapısı ile ilgiyi üstüne çeken ve LG kanadının oldukça fazla umut bağladığı LG G Watch R modeli yavaş yavaş tüm pazarlarda satışa çıkacak.

Firmanın hangi pazarda ne zaman LG G Watch R satışına başlayacağı firma içerisinde netleşmiş olsa da bu konudaki liste ne yazık ki basın ve kullanıcılar ile paylaşılmadı. Bu sebeple de Türkiye Pazarı da dahil olmak üzere LG G Watch R modelinin hangi pazarlarda ne zaman satılacağı netleşmiş olmadı.

LG G Watch R İçin Satış Süreci ve Tarihleri Belli Oldu
LG G Watch R İçin Satış Süreci ve Tarihleri Belli Oldu

 

Dört Çekirdek İşlemcili Akıllı Saat LG G Watch R

Avrupa’da 300 Euro gibi bir fiyattan satışa çıkması beklenilen LG G Watch R modelinde SnapDragon 400 serisi, 1.2 Ghz’lik 4 Çekirdekli bir işlemci ailesi kullanılmış durumda.

512 MB Ram Bellek ve 4 GB Dahili Depolama Alanı tercih edilen cihazda 1,3 inçlik 320*320 piksel değerinde P-OLED yapıda bir ekran kullanılmış durumda.

Android Wear İşletim Sistemi ile Android 4.3 ve üstü tüm cihazlarla tam performanslı çalışabilecek yapıda tasarlanan üründe 410 mAh’lik batarya kullanılmış durumda.

Toza ve Suya Dayanıklı (IP87 Sertifikası) olması ile adından söz ettiren LG G Watch R modelinin Kalp Hızı Ölçümü, Barometre, Pusula, Gyro, İvme Ölçer gibi birçok ek kullanım desteği de mevcut.

LG G Watch R
LG G Watch R

LG Kullanıcıları LG G Watch R Modelini Merakla Bekliyor

Android 4.3 ve Android 4.4 sürümüne sahip tüm Akıllı Telefonlar ile çalışabilecek yapıda olan LG G Watch R modelinin özellikle LG G3 sahipleri tarafından merakla beklendiğini söylemekte fayda var.

Samsung’un Akıllı Saat ve Akıllı Telefon çalışması ile bir adım geride kalan LG firmasının bu ürün ile pazardaki dengeleri yavaş yavaş kurması bekleniyor.

  LG 2019’da Akıllı Telefon ve Akıllı Saat Modellerinin İsimlerini Değiştirecek

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status