Pasaport Kayıt İşlemleriLG G Watch R2 Akıllı Saat Serisi Geliyor

LG G Watch R2 Akıllı Saat Serisi Geliyor

Giyilebilir Teknoloji alanında en büyük atılımı yapan Akıllı Saat Pazarına LG firması 3. modeli olacak olan LG G Watch R2 serisini sokmaya hazırlanıyor. Daha önce LG G Watch ve LG G Watch R modelleri ile Akıllı Saat Pazarına giriş yapan firmanın 3. modeli olacak olan LG G Watch R2 ile birlikte hem satışları hem de […]


Giyilebilir Teknoloji alanında en büyük atılımı yapan Pazarına LG firması 3. modeli olacak olan LG G Watch R2 serisini sokmaya hazırlanıyor.

Daha önce LG G Watch ve LG G Watch R modelleri ile Pazarına giriş yapan firmanın 3. modeli olacak olan LG G Watch R2 ile birlikte hem satışları hem de pazardaki payını arttırması bekleniyor.

 

 

2015 Yılında Daha Fazla Göreceğiz

2014 yılında büyük firmaların ilk adımlarını attıkları Akıllı Saat Pazarı 2015 yılında biraz daha büyüyecek gibi görünüyor.

LG G Watch R2, Apple Watch, Sony SmartWatch 4, Motorola Moto 360 2, Samsung Gear serisi ve HTC tarafından üretileceği bilgisi sızdırılan Akıllı Saat serileri ile Pazar epey bir hareketleneceğe benziyor.

LG Akıllı Saat 2015
2015

Mobil Dünya Kongresi 2015’de Duyurulacak

LG G Watch R2 serisinin 2015 yılının ilk çeyreğinde yapılacak olan ve birçok firmanın 2015 Amiral Gemilerini açıklayacağı WMC 2015 Fuarında açıklanması bekleniyor.

Güçlü bir donanım ve 4G Desteği ile pazara çıkması beklenilen LG G Watch R2 Akıllı Saat serisinin bir anlamda LG kanadını 2015 senesinde sürükleyecek bir seri olacak gibi görünüyor.

Yuvarlak bir tasarıma sahip olması beklenilen LG G Watch R2 serisinin Fiyat ve Donanımsal olarak hangi seviyede olacağı ise henüz belli olmuş değil. Bu sebeple de sızıntı haberler ile önümüzdeki günlerde LG G Watch R2 modeli ile daha çok karşılacağız gibi görünüyor.

 

LG G Watch R2 Akıllı Saat Serisi Geliyor
LG G Watch R2 Akıllı Saat Serisi Geliyor

  Casio Akıllı Saat Pazarında Deneyimini Konuşturacak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status