LG G2 İçin Android 4.4.2 Güncellemesi Yüklenmeye Başladı

LG G2 İçin Android 4.4.2 Güncellemesi Yüklenmeye Başladı

LG G2 kullanıcılarının Android 4.4.2 Kit Kat Güncellemesi beklentileri nihayet gerçekleştirdi. LG firması kademeli olarak Android 4.4.2 Kit Kat Güncellemesini LG G2 kullanıcılarına göndermeye başladı. LG G2 modeli için şu ana kadar Güncelleme alan ülkeler listesinde Amerika, Almanya, Polonya, Fransa, Kore gibi ülkeler var. Diğer ülkelerde ise Yerelleştirme çalışmaları biter bitmez güncellemeler cihazlara yüklenebilir hale […]


kullanıcılarının Android 4.4.2 Kit Kat Güncellemesi beklentileri nihayet gerçekleştirdi. LG firması kademeli olarak Android 4.4.2 Kit Kat Güncellemesini kullanıcılarına göndermeye başladı.

modeli için şu ana kadar Güncelleme alan ülkeler listesinde Amerika, Almanya, Polonya, Fransa, Kore gibi ülkeler var. Diğer ülkelerde ise Yerelleştirme çalışmaları biter bitmez güncellemeler cihazlara yüklenebilir hale gelecek.

Farklı ülkelerden ülkemize getirilen ve serisine sahip olmayan bazı cihazlara ise satışının yapıldığı ülkede Android 4.4.2 Güncellemesi yayınlanması durumunda güncelleme gelece. Bu sebeple de şuan ülkemizdeki bazı LG G2 kullanıcıları için Android 4.4.2 Güncellemesi gelmiş durumda.

LG G2 İçin Android 4.4.2 Güncellemesi Yüklenmeye Başladı
LG G2 İçin Android 4.4.2 Güncellemesi Yüklenmeye Başladı

LG G2 Android Kit Kat Güncellemesi Performansı Yükseltecek

LG G2 modeli kullanıcıları için gelecek olan Android 4.4.2 Kit Kat Güncellemesi cihazda önemli bir performans artışı sağlayacak. Bu artış cihazın kullanım deneyimlerini de daha üst seviyeye taşıyacak gibi görünüyor.

  LG V30 Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler)

Birçok platformda sorunlarını dile getiren kullanıcıların Android 4.4.2 Kit Kat Güncellemesinden büyük beklentileri var. Bakalım güncellemeyi ne zaman yüklenebilir hale getirecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status