LG G2 İçin Türkiye Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi Başladı

Uzun süredir kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği LG G2 Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi 18 Mart 2014 tarihi itibariyle kademeli olarak başlatıldı.

Tüm cihazlara aynı anda gönderilmeyen güncellemenin 1-2 gün içerisinde kademeli olarak seri numarasına sırasına göre gönderilmesi ve Türkiye’deki LG G2 kullanıcılarına Android 4.4 Kit Kat Güncellemesinin sorunsuzca ulaştırılması bekleniyor.

HTC One, Samsung Galaxy S4 gibi modellere çok daha önce ulaşan Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi LG firmasından alışık olduğumuz üzere oldukça geç bir sürede 2013 yılının Amiral Gemisi olan LG G2 modeline ulaştırıldı.

Uzunca bir süredir beklemede olan LG G2 Kullanıcıları ise geçte olsa Güncelleme Almış Olmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

LG G2 İçin Türkiye Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi Başladı
LG G2 İçin Türkiye Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi Başladı

Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi sonrasında LG G2 modellerinde sıkça yaşanan Kamera, Çekim ve Batarya sorunlarının da azalması veya tamamen ortadan kalkması bekleniyor.

Güncelleme sonrasında yaşadığınız sorunları hem bu sayfadan hem de Facebook LG G2 sayfasından paylaşabilirsiniz.

LG G2 İçin Türkiye Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 19 Mart 2014, 14:09

    Bu haber gercek degil Lg ile gorustum fakat resmi bir aciklama tarafimiza gelmedi dediler…

    Cevapla
    • Şuan güncelleme alan cihazlar var. Bu arada LG Türkiye nereden resmi açıklama bekliyormuş acaba. Yoksa LG TÜRKİYE Resmi değil mi?

  2. Öncelikle Türkiyedeki S4’Lere 4.4 Kitkat Dağıtımı hala yapılmadı. Paralel İthalat Lg G2’ler 7 Mart tarihinden itibaren 4.4 kitkat güncellemesini almaya başladı. G2’nin Türkiye Modelleri için 4.4 kitkat’ın ne zaman başlatılacağı hakkında ”LG Türkiye” Hala kayda değer bir açıklama yapmadı.

    Cevapla