LG G2 Modeli İçin de Android 5.0.1 Güncellemesi Yolda

LG G2 Modeli İçin de Android 5.0.1 Güncellemesi Yolda

Birkaç gün önce LG G3 modeli için güncelleme yayınlayan LG firması LG G2 modeli için de Android 5.0 Lollipop Güncellemesini hazırlamış durumda. İlk olarak Polonya’da dağıtımına başlanan ve Avrupa ile birlikte ülkemizde de güncellemesini alan LG G3 serisinden sonra şimdi de 2013 yılının Amiral Gemisi olan LG G2 modelinde. Yazılım aşamasında artık tüm detayları hazırlayan […]yorumlar.net

Birkaç gün önce LG G3 modeli için güncelleme yayınlayan LG firması modeli için de Android 5.0 Lollipop Güncellemesini hazırlamış durumda.

İlk olarak Polonya’da dağıtımına başlanan ve Avrupa ile birlikte ülkemizde de güncellemesini alan LG G3 serisinden sonra şimdi de 2013 yılının Amiral Gemisi olan modelinde.

Yazılım aşamasında artık tüm detayları hazırlayan LG kanadının son düzenlemeler ile birlikte modeline de Android 5.0 L güncellemesini vermesi bekleniyor.

LG G2 Modeli İçin de Android 5.0 Güncellemesi Yolda
LG G2 Modeli İçin de Android 5.0 Güncellemesi Yolda

2015 Ocak – Şubat Gibi Gelmiş Olacak

Bölgesel olarak dağıtımına başlanması planlanan LG G2 Android L Güncellemesi ilk etapta Güney Kore’de başlayacak gibi görünüyor. Basına servis edilen bir ekran görüntüsünde LG G2 için gelen güncelleme sürümü rahatlıkla görünüyor.

  LG G2 ve LG G3 Modellerine Android 5.0 Güncellemesi Yolda

LG firmasının Android 5.0 güncellemesinde 5.0.0 sürümünü değil de Android 5.0.1 Sürümünü kullanıcılara sunuyor olmasından dolayı ara güncelleme için beklemeniz gerekmeyecek.

LG G2 Modeli İçin de Android 5.0 Güncellemesi
LG G2 Modeli İçin de Android 5.0 Güncellemesi

LG G3’de Kullanılan Ara Yüze Geçilecek

LG G2 modelinde yapılacak olan güncelleme sonrasında şu an LG G3 modelinde kullanılan ara yüz LG G2 modeli için de gelmiş olacak.

Bu sayede kullanıcılar daha sade ama şık bir ara yüze kavuşurken daha az batarya tüketimi, daha hızlı kullanım ve daha kullanışlı bir yapıya da kavuşmuş olacaklar.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status