LG G2 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

LG tarafından geçtiğimiz ay resmi olarak tanıtılan LG G2 modelinin ülkemizdeki satışına da başlanmış durumda. İşte LG G2 modelinin Türkiye satış fiyatı.

LG Türkiye tarafından ürün Teknoloji Mağazalarına gönderilmeye başlanmış durumda. Gönderilen ürünlerin satışları ise beklentiler altında bir fiyattan yapılıyor.

2000 TL gibi bir üst sınır belirlenmiş olan modellerin satışlarına başlayan Teknoloji Mağazaları LG G2 16 GB versiyonunu 1599 TL’den, LG G2 32 GB Versiyonunu ise 1799 TL’den satışa sunmuş durumda.

5,2 inçlik Full HD Ekranı, Gorilla Glass 3 çizilmeye dayanıklı paneli, SnapDragon 800 serisi 4 Çekirdekli 2.3 Ghz’lik hıza sahip işlemcisi, 16 GB ve 32 GB olmak üzere iki farklı depolama çözümü, 13 MP’lik OIS destekli, Full HD çekim yapabilen kamerası, 2 GB Ram değeri, 5. Nesil Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve 3000 mAh’lik Bataryası ile pazardaki en iyi modeller arasına giriş yapan LG G2 modeli bir anlamda rekabette fiyatı ile ön plana çıkmayı amaçlıyor.

LG G2 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu
LG G2 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

Şuan SnapDragon 800 İşlemci ailesine ait hiçbir model Türkiye pazarında satışta değil. 1-2 hafta içerisinde ise Sony Xperia Z1 Honami ve Samsung Galaxy Note 3 modelleri gelecek bu özelliklere sahip olan. Onların fiyatları ise henüz belli olmasa da 2000 TL sınırında olmaları yüksek bir ihtimal.

Bu noktada hem rakiplerinden daha önce pazara giren hem de oldukça uygun bir fiyattan satışa çıkan LG G2 modeli pazarda kendisine bir yer edinecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz senelerdeki Güncelleme Sıkıntısını da atlatan LG firmasının yeni sezonda rekabette bende varım demesi kuvvetli bir ihtimal.

25 Eylül tarihinde Teknoloji Mağazalarının vitrininde olacak olan LG G2 modeline ayrıca 129 TL değerindeki QuickWindow adı verilen özel bir Flip Cover kılıfta hediye edilecek. Bu kılıf sayesinde özel bir yazılımla gelen LG G2 modeli kılıfın kapağını açmadan da ekrandaki verileri görebilmenizi sağlayacak.

LG G2 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir