LG G3 İçin Android L (5.0) Güncellemesi Beklenenden Önce Olabilir

LG firmasından hiç beklenmeyecek bir atak geliyor gibi görünüyor. LG G3 için kısa süre içerisinde Android 5.0 Lollipop Güncellemesini hazırlayacağı bilgisi gelen firmanın bu yıl içerisinde güncellemeyi, cihazlara göndermesi bekleniyor. LG Belçika ve LG Hollanda tarafından onaylanan Güncelleme Çalışmaları için LG Mühendisleri fazla mesai yapmaya başlamış durumda. Özellikle Güncelleme noktasında oldukça sorunlu bir isme sahip […]


LG firmasından hiç beklenmeyecek bir atak geliyor gibi görünüyor. LG G3 için kısa süre içerisinde Android 5.0 Lollipop Güncellemesini hazırlayacağı bilgisi gelen firmanın bu yıl içerisinde güncellemeyi, cihazlara göndermesi bekleniyor.

LG Belçika ve LG Hollanda tarafından onaylanan Güncelleme Çalışmaları için LG Mühendisleri fazla mesai yapmaya başlamış durumda.

Özellikle Güncelleme noktasında oldukça sorunlu bir isme sahip olan LG firmasının LG G3 modelinin güncellemesini hızlı bir şekilde çıkararak müşterilerini memnun etmek istediği gelen haberler arasında.

LG G2 İçin Güncelleme Ne Zaman?

İlk güncellemeyi LG G3 serisine yapması beklenilen LG firmasının 2014 yılının son günlerinde Android 5.0 Güncellemesini önce LG G3 serisine göndermesi bekleniyor.

  Türkiye’deki LG G2 Kullanıcılarına Nihayet Android 4.4.2 Sunuldu

Arkasında ise Ocak ya da Şubat ayı içerisinde, daha önceden verilen sözlerden daha önce, LG G2 ve diğer birkaç model için de Android 5.0 Lollipop Güncellemesi gelmesi bekleniyor.

LG G3 Güncellemesinden Birkaç Ekran Görüntüsü
LG G3 Güncellemesinden Birkaç Ekran Görüntüsü

LG Kullanıcıları Yine de Ümitli Değil

Rakip firmalara göre pek de iyi bir güncelleme karnesi olmayan LG firmasının bu iki model için de belirtilen tarihlerde Güncelleme çıkarıp çıkarmayacağı belli değil.

Çıkacak olan güncellemenin Türkçe Sürümü ile birlikte LG Türkiye tarafından ne zaman dağıtıma çıkacağı ise kullanıcıların en büyük sorunlarından birisi.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status