LG G3 İçin En Erken Tarih Mayıs 2014

Uzun süredir gündemde olan ancak net bir pazara çıkış tarihi verilmeyen LG G3 modeli için Kore Kaynaklı bir haber sitesinden ilk bilgiler gelmeye başladı.

Cihazların Tasarım ve Donanım işlemlerinin bitmesinin yanında pazardaki en büyük sorun SnapDragon 805 serisi işlemciler ile pazara çıkacak olan cihazlarda yaşanıyor.

SnapDragon 800 serisi işlemciler şuan pazarda yeterli seviyede bulunabiliyor. Ancak SnapDragon 801 ve yeni üretimi yapılacak olan SnapDragon 805 serisi işlemci aileleri için büyük bir sıkıntı yaşanıyor.

Yoğun bir rekabetin yaşandığı Mobil Pazarda Samsung Galaxy S5 modeli SnapDragon 805 serisini beklemeden, eldeki işlemciler ile pazara sürüldü. Ancak Samsung Galaxy F serisi olduğu iddia edilen bir model için SnapDragon 805 serisi beklenmeye başlandı.

 

LG G3

Aynı şekilde zaten pazarda LG G2 ile SnapDragon 800 serisine ait bir modeli olan LG firması da yeni cihazını pazara SnapDragon 805 ile sunmak istediği için Qualcomm tarafından 805 serisinin kendilerine ulaştırılması beklenmeye başlandı.

2013 senesinde Uygun Fiyat – Yüksek Performans düşüncesi ile giren ve LG G2 modeli ile harikalar yaratan LG firmasının SnapDragon 805 serisine sahip LG G3 modelini 2014 Mayıs ayında tanıtması ve başarılı bir lansman ile satışlarını hızlandırması bekleniyor.

Bakalım LG G3 için süreç ne zaman başlayacak.

LG G3 İçin En Erken Tarih Mayıs 2014

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir