LG G3 İle Çekilen İlk Foto Pazara Sızdı

Pazardaki lider Samsung için en zorlu rakiplerden birisi halini alan ve “Samsung Katili” lakabını almayı başaran LG firmasının 2014 Amiral Gemisi olacak olan LG G3 ile ilgili sızıntı bilgiler gelmeye başlandı.

2014 yılının ortalarına doğru pazara sürülmesi beklenilen LG G3 modeli ile çekildiği iddia edilen bir görsel internette paylaşılmaya başlandı bile.

Bir Tester tarafından çekildiği iddia edilen görselin ilk etapta yazılım desteği almayan bir LG G3 ile çekilmiş olma ihtimali de var, tamamen farklı bir model ile çekilmiş olma ihtimali de var.

2014 Temmuz gibi pazarda satışlarının başlaması gibi bir plan içerisinde olunan LG G3 modelinin pazara sızan ilk fotoğrafı aslında geliştirilme aşamasında olan bir cihaz için ortalama denilebilir. Gelecek süreçte Yazılımsal Destek ile de bu görüntülerin daha başarılı olması da beklenebilir.

LG G3 İle Çekilen İlk Foto Pazara Sızdı
TAM BOYUTLU GÖRMEK İÇİN RESMİN ÜSTÜNE YIKLAYINIZ

Pazarda özellikle Sony Xperia Z2 modeli ile kıyasıya bir kamera rekabetine girmesi beklenilen LG G3 modeli ile alakalı bilgiler elimize ulaştıkça bizde sizlere sunuyor olacağız.

LG G3 İle Çekilen İlk Foto Pazara Sızdı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Prof makinayla çekılmıs fotoğraf bu LG değil.

    Cevapla