LG G3 İşlemci Noktasında Hayal Kırıklığı Yaratacak

SnapDragon 805 serisi bir işlemci ile pazara çıkacağı sızdırılan LG G3 modelinin bir alt seri olan SnapDragon 801 serisine yöneldiği gelen haberler arasında.

LG G2 modelinde rakiplerinden bir adım öne geçen ve herkes SnapDragon 600 serisine sahip bir işlemci kullanırken G2 modelinde SnapDragon 800 serisi bir işlemci kullanan LG firması LG G3 için büyük bir sorun yaşıyor.

Samsung Galaxy S5 ve HTC One M8 modellerinde kullanılan SnapDragon 801 serisi işlemci ailesi yerine SnapDragon 805 işlemci ailesini kullanacağı düşünülen ve bu yönde bazına sızıntı yapılan modelin 801 serisi ile gelmesi gündemde.

İşlemci üreticisi Qualcomm firmasının SnapDragon 805 serisini halen seri üretime geçirememiş olması ve bazı sıkıntılar yaşıyor olmasından kaynaklı olarak LG firmasının bir alt seri olan SnapDragon 801 ile pazara çıkacağı son sızıntı bilgiler arasında.

1440*2560 piksellik 2K Ekrana sahip olacağı belirtilen LG G3 modelinde ekran boyutunun ise 5.5 inçlik IPS panelli olacağı belirtildi. 3 GB Ram değerine sahip olacak cihazın 32 GB Dahili Depolama Alanı ve 128 GB değerine ulaşan Micro SD Kart girişi de bulunacak.

LG G3 Beyaz

16 MP veya 20.7 MP değerinde OIS+ destekli Sony Exmor R özelliklerine sahip bir arka kameraya sahip olması beklenilen modelin 5 MP değerinde bir Selfie Kamerası ile satışa çıkması bekleniyor.

Android 4.4 Kit Kat İşletim Sistemi, Suya ve Toza Dayanıklı olmasını sağlayan IP67 Sertifikası, Özel uygulamaları çalıştıran Kalem, Knock Code uygulaması, Hızlandırılmış ve birçok düzenleme yapılmış Optimus Ara Yüzü ve daha birçok yenilik ile LG G3 modeli 27 Mayıs tarihinde tanıtılmış olacak.

LG G2 kullanıcıları başta olmak üzere pazardaki tüm kullanıcıların ilgi ile bekledikleri LG G3 modelinin pazara Uygun Fiyat – Yüksek Performans düşüncesi ile giriş yapması bekleniyor.

 

LG G3 İşlemci Noktasında Hayal Kırıklığı Yaratacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir