Pasaport Kayıt İşlemleriLG G3 Mini Modelinin Özellikleri Sızdırıldı

LG G3 Mini Modelinin Özellikleri Sızdırıldı

LG tarafından LG-D725 kod adıyla pazara sürülmesi için çalışmalara devam edilen LG G3 Mini modelinin teknik özellikleri pazara sızdırıldı. 2014 senesinin Amiral Gemisi olarak pazara çıkacak olan LG G3 modelinin küçük kardeşi olacak olan LG G3 Mini serisi 1280*720 Piksellik HD Ekrana sahip olacak. Ekran boyutunun ise 4.3 veya 4.5 İnç olması bekleniyor. 8 MP […]


tarafından -D725 kod adıyla pazara sürülmesi için çalışmalara devam edilen G3 Mini modelinin teknik özellikleri pazara sızdırıldı.

2014 senesinin Amiral Gemisi olarak pazara çıkacak olan LG G3 modelinin küçük kardeşi olacak olan LG G3 Mini serisi 1280*720 Piksellik HD Ekrana sahip olacak. Ekran boyutunun ise 4.3 veya 4.5 İnç olması bekleniyor.

8 MP Arka ve 2.1 Ön Kamera ile pazara çıkması planlanan G3 Mini modelinin 2000 mAh’lik bir batarya ve SnapDragon serisine ait bir işlemciye sahip olması bekleniyor.

LG G3 Mini Modelinin Özellikleri Sızdırıldı
LG G3 Mini Modelinin Özellikleri Sızdırıldı

LG tarafından tasarlanan Optimus Ara Yüzü ile kullanıcı karşısına çıkması beklenilen LG G3 Mini modelinin uygun bir fiyata satışa çıkması ve rakipleri arasında yine Fiyat & Performans olarak ön plana çıkması bekleniyor.

  LG Optimus 3D MAX Vodafone İle Satışa Sunuldu

 

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status