LG G3 Modeli 27 Mayıs’da Alüminyum Kasa Sürprizi İle Tanıtılabilir

LG G3 Modeli 27 Mayıs’da Alüminyum Kasa Sürprizi İle Tanıtılabilir

LG tarafından 27 Mayıs 2014 tarihli bir davetiye ile Basın Mensupları LG G3 Lansmanına davet edildiler. Ancak davetiyelerde ilginç bir detay vardı. 27 Mayıs 2014 tarihinde tanıtılacak olan LG G3 modeli Plastik Kasa olarak pazara çıkacak gibi görünüyor. En azından sızan bilgiler bu şekilde. Ancak dağıtılan Basın Davetiyelerinde arka plan daha çok Metal veya Alüminyum […]


LG tarafından 27 Mayıs 2014 tarihli bir davetiye ile Basın Mensupları Lansmanına davet edildiler.

Ancak davetiyelerde ilginç bir detay vardı. 27 Mayıs 2014 tarihinde tanıtılacak olan modeli Plastik Kasa olarak pazara çıkacak gibi görünüyor.

En azından sızan bilgiler bu şekilde.

Ancak dağıtılan Basın Davetiyelerinde arka plan daha çok Metal veya Alüminyum Kasa gibi duruyor. Yani davetiyelerde böyle bir detay eklenmiş ve oldukça da baskın olarak davetiyeye basılmış.

Bu noktada da akıllarda acaba modelinin bir değişim ile HTC One serisi gibi Alüminyum Kasa Sürprizi yapıp yapmayacağı gelmeye başladı.

LG G3 Lansman Tarihi Belli Oldu
LG G3 Lansman Tarihi Belli Oldu

 

27 Mayıs 2014 tarihinde Global Pazarda, 28 Mayıs 2014 tarihinde de Türkiye Pazarında basına tanıtılacak olan LG G3 modeli bakalım nasıl bir çalışma ile karşımıza çıkacak.

  2014 Yılında Akıllı Telefonların Tepe Modellerinde FULL HD Ekran Kalmayacak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status