LG G3 Modelinde Metal Kasa ve Hareketli Kamera Olabilir

LG G3 Modelinde Metal Kasa ve Hareketli Kamera Olabilir

LG Türkiye tarafından kendi sayfasında yayınlanan reklam filmi ile aslında gelebilecek birçok yenilik kısa bir şekilde gösteriliyor. Metal Kasa’ya sahip olma ihtimali iyice artan LG G3’ün reklam filminde bu noktayı açık bir şekilde görebiliyoruz. Cihazın kasa yapısı Alüminyum Kasa olacak gibi görünüyor. Bunun dışında Kamera konusunda da farklı bir çalışma ile LG G3 modelini pazarda […]yorumlar.net

LG Türkiye tarafından kendi sayfasında yayınlanan reklam filmi ile aslında gelebilecek birçok yenilik kısa bir şekilde gösteriliyor.

Metal Kasa’ya sahip olma ihtimali iyice artan ’ün reklam filminde bu noktayı açık bir şekilde görebiliyoruz. Cihazın kasa yapısı Alüminyum Kasa olacak gibi görünüyor.

Bunun dışında Kamera konusunda da farklı bir çalışma ile modelini pazarda görebiliriz. Çünkü kamera içindeki lens kısmının haraketli olduğunu videodan görebiliyoruz.

Kısacası 27 Mayıs 2014 tarihinde açıklanacak olan modeli birçok yenilik ile gelecek ve kullanıcıların gönlünde taht kuracak gibi görünüyor.

  LG G3 Sayesinde Neler Keşfettik
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status