LG G3 Modelinde Stylus Kalem Yer Alacak

LG G3 Modelinde Stylus Kalem Yer Alacak

LG G3 modeliyle alakalı olarak sızdırılan görsellerde dikkat çeken detaylardan birisi de cihazın üst köşesinde yer alan çıkıntı idi. Ve bu çıkıntı bir Stylus Kalem olarak kendisini gösteriyor. Henüz resmi olarak LG G3 modelinin görselleri ve özellikleri pazara sunulmadı. Ancak Sızdırılan Görsellere göre LG G3 modelinin dış kasa yapısı artık biliniyor. Ancak dikkatli gözler LG […]yorumlar.net

modeliyle alakalı olarak sızdırılan görsellerde dikkat çeken detaylardan birisi de cihazın üst köşesinde yer alan çıkıntı idi. Ve bu çıkıntı bir Stylus Kalem olarak kendisini gösteriyor.

Henüz resmi olarak modelinin görselleri ve özellikleri pazara sunulmadı. Ancak Sızdırılan Görsellere göre modelinin dış kasa yapısı artık biliniyor.

Ancak dikkatli gözler LG G3 kasasında bir eklentinin olduğunu görecekler. Bu ekleme cihazın üst kısmında, köşeye yakın bir noktada.

Dikkatli bakıldığında bunun bir Stylus Kalem olduğu açıkça görülüyor. Tabi LG firması farklı bir deneyim ya da çalışma içerisine girmedi ise.

Bazı sitelerde bu çıkıntının bir Analog TV Anteni, Kulaklıksız kullanılan bir FM Radyo Anteni veya farklı bir Özelliğin habercisi olarak lanse edilse de bize göre bu bölüm bir Stylus Kalem bölümü.

LG G3 Stylus Kalem Özelliği
LG G3 Stylus Kalem Özelliği

Samsung Galaxy Note 2 ve Note 3 kullanıcıları tarafından cihazın alınma sebeplerinden birisi olarak gösterilen Akıllı Stylus Kalem kullanıcılar için büyük kolaylıklar sağlayabiliyor.

LG firmasının da LG G3 modelinde bu tarz Akıllı Stylus Kalem kullanmış olması hem kullanıcılar açısından büyük bir avantaj olacaktır hem de LG G3 modelinin Pazar rekabetinde cihaza güç katacaktır.

 

  LG G3 Sayesinde Neler Keşfettik
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status