LG G3 QuickCircle Case Akıllı Kılıf Modelleri Tanıtıldı

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

27 Mayıs tarihinde pazara sürülecek olan LG G3 için Akıllı Kılıf olarak üretilecek olan LG QuickCircle Case Yapısını anlatan bir video yayınlandı.

LG kanadı tarafından yayınlanan Akıllı Kılıf videosu ile alıştığımız S-View Kılıflar bir anda eskimiş ve özelliksiz görünmeye başlayabilir gözünüze.

Çünkü bu kılıfın yetenekleri çok farklı.

Kılıfı açmadan Tarih, Saat ve Bekleme Ekranını görebildiğiniz sistemde artık LG QuickCircle Case ile birçok yenilik sizlerle.

 

LG G3 QuickCircle Case Akıllı Kılıf Modelleri
LG G3 QuickCircle Case Akıllı Kılıf Modelleri

LG QuickCircle Case Akıllı Kılıf İle Neler Yapabilirsiniz?

Cihazınızı Kablosuz Şarj Edebilirsiniz

Kılıfla gelen Wireless Şarj Özelliği sayesinde LG QuickCircle Case sahibi iseniz ve gerekli diğer donanımlara da sahipseniz LG G3 serisini Kablosuz Şarj edebilirsiniz.

Fotoğraf Çekebilir ve Albüme Bakabilirsiniz

Kılıfın kapağını hiç açmadan Arka Kamera ile Fotoğraf Çekimi yapabilir, Çektiğiniz görsellere bakabilirsiniz. Özellikle kimse Fotoğraf veya Video çektiğinizi anlamasın istiyorsanız tam sizlik bir kılıf.

LG QuickCircle Case İle Sağlık Uygulamaları Elinizde

LG QuickCircle Case Akıllı Kılıf ile cihaz tarafından sağlanan Sağlık Uygulamalarına kılıfı hiç açman ulaşabiliyorsunuz.

Müzik Dosyalarına Direkt Erişim

LG G3 Akıllı Kılıf sayesinde müziklerinizi direkt açabilir, kılıfın kapağını bile açmadan hemen müzik keyfine ulaşabilirsiniz.

Arama ve SMS’lere Anında Ulaşabilirsiniz

LG G3 Akıllı Kılıf serisi ile gelen aramaları Kılıf Ekranında direkt görebilir, SMS gelmesi durumunda ise okuyabilirsiniz.

 

 

LG G3 için üretilecek Akıllı Kılıf serisi olan QuickCircle Case’de 5 farklı renk seçeneği yer alacak. Bu renkler Parlak Altın, Aqua Nane, Hint Pembe, Metalik Siyah, İpek Beyaz şeklinde olacak.

Tabi ki LG QuickCircle Case için Orijinal Olmayan kılıflarda pazara sürülecektir. Bu sayede LG Akıllı Kılıf ailesine farklı renk ve desenlerde yeni üyeler katılmış olacaktır.

LG Akıllı Kılıf ailesi QuickCircle Case için henüz bir fiyat bilgisi yok. Ama aşağıdaki video ile ürün hakkında net bilgiler alabilirsiniz.

 

LG G3 QuickCircle Case Akıllı Kılıf Modelleri Tanıtıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir