LG G3 Sayesinde Neler Keşfettik

LG G3 Sayesinde Neler Keşfettik

Uzakdoğu’dan bizlere ulaşan telefonlardan birisi olan LG markalı ürünler piyasada kendisine önemli bir yer edinme yolunda önemli adımlar atıyor. LG G3 modeli ile göz kamaştıran ve markanın amiral gemisi konumuna geçen telefon tüketicilere birçok ilki yaşatmanın da haklı gururunu yaşıyor. Çerçevesiz bir tasarıma sahip olan cihaz bu anlamda oldukça şık ve iddialı bir durumda bulunuyor. […]yorumlar.net

Uzakdoğu’dan bizlere ulaşan telefonlardan birisi olan markalı ürünler piyasada kendisine önemli bir yer edinme yolunda önemli adımlar atıyor.

G3 modeli ile göz kamaştıran ve markanın amiral gemisi konumuna geçen telefon tüketicilere birçok ilki yaşatmanın da haklı gururunu yaşıyor. Çerçevesiz bir tasarıma sahip olan cihaz bu anlamda oldukça şık ve iddialı bir durumda bulunuyor.

Quad HD kalitesi sunan G3 görüntü konusunda son derece iddialı bir şekilde piyasaya girmiş durumda ve bunun hakkını da verecek gibi görünüyor. Quickcircle olarak adlandırılan akıllı gösterge, sormadan çalışan ve kullanıcıları bilgilendiren akıllı uyarılar, sorunsuz bir şekilde çalışan kablosuz şarj özellikleri LG’nin tüketici ile buluşturduğu yenilikler arasında sayılabilir.

  LG G2 Modeli ile LG G3 Modeli Karşılaştırması

LG yetkilileri tüketici taleplerinden ilham aldıklarını söyledikleri yeniliklerine her geçen gün başkalarını eklemek amacıyla yoğun bir şekilde çalıştıklarını söylüyor.

lg g3

 

Kendisi gibi Güney Kore’li yani hemşerisi olan Samsung ile son derece yoğun ve sert bir rekabet halinde olan LG için bu rekabetin itici bir güç olduğu da tartışılmaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor.

Gerçekten de 5,5 inç büyüklüğünde bir Quad HD ekran ile sağlanan yenilik için şimdilik tatminkâr gibi görünüyor. Ancak teknoloji uzmanları bunun rekabette yeterli olmayacağını ve her iki markanın da hem kendileri hem de diğer markaların arasından sıyrılıp bir adım öne geçmek için çok daha farklı çalışmalarını yakında piyasaya çıkaracaklarını belirtiyor.

iPhone Hafızada Yer Açma
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status