LG G4 İle Çekilen İlk Fotoğraflar Paylaşıldı

2015 yılı Amiral Gemisi olarak LG tarafından çok kısa süre içerisinde pazara sürülecek LG G4 modeli ile çekilmiş fotoğraflar basına sunuldu. LG uzun bir süredir 2015 yılına ait amiral gemisini duyurmamış ve Android tutkunlarını meraklandırmayı başarmıştı. Ancak bu merak LG G4’ün tasarımına ait tüm detayların sızmasıyla biraz dinmişti. Sızıntılardan sonra LG, amiral gemisi G4’ü 28 […]2015 yılı Amiral Gemisi olarak tarafından çok kısa süre içerisinde pazara sürülecek modeli ile çekilmiş fotoğraflar basına sunuldu.

uzun bir süredir 2015 yılına ait amiral gemisini duyurmamış ve Android tutkunlarını meraklandırmayı başarmıştı. Ancak bu merak ’ün tasarımına ait tüm detayların sızmasıyla biraz dinmişti.

Sızıntılardan sonra , amiral gemisi G4’ü 28 Nisan tarihinde tanıtacağını açıklamış ve cihazı hakkında üstü kapalı bilgiler vererek merak uyandırmayı tekrar başarmıştı.

LG G4 İle Çekilen Fotoğraflar
İle Çekilen Fotoğraflar

LG geçtiğimiz gün G4’ün kamera özelliklerini ön plana çıkartan bir video yayınladı. Videoda fotoğrafçıların diyafram açıklığına, ISO değerine ve manuel pozlama yapabilme özelliklerine önem verdiği anlatılıyor.

İlerleyen dakikalarda ise LG G4 sahneye çıkıyor ve gelişmiş kamera özellikleri ile DSLR makinaları aratmayacak netlikte fotoğraf çekebileceğinden bahsediliyor.

LG G4 İle Çekilen Fotoğraflar
LG G4 İle Çekilen Fotoğraflar

 

Biz de bu haberimizde LG G4 ile çekilen fotoğrafları bir araya getirdik. Videodan alındığı için fotoğrafların çözünürlüğü düşük olsa da, fotoğraftaki ayrıntılar ve alan derinlikleri çok açık bir şekilde görünüyor.

 

Kaynak: http://shiftdelete.net/bu-fotograflar-lg-g4-ile-cekildi-59879

  Asus ZenFone 3 & LG G4 Karşılaştırması
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status