LG G4 Kullanıcı Deneyimi Programına Yoğun İlgi

LG G4 Kullanıcı Deneyimi Programına Yoğun İlgi

LG Electronics tarafından merakla beklenilen G4 serisi için başlatılan “LG G4 Kullanıcı Deneyimi” kampanyası kapsamında 50 kullanıcıya 30 gün denemesi için LG G4 vereceğini duyurmuştu. Duyurunun üzerinden www.lgg4.com.tr adresine yapılan başvuru sayısının 20.000 sınırını aştığı belirtildi. Bu rakamın sadece LG Türkiye tarafından dağıtılacak olan 50 ürüniçin yapıldığını belirtmekte fayda var. Bizimde duyurusunu yaptığımız kampanya kapsamında sizlerde […]yorumlar.net

Electronics tarafından merakla beklenilen G4 serisi için başlatılan Kullanıcı Deneyimi” kampanyası kapsamında 50 kullanıcıya 30 gün denemesi için vereceğini duyurmuştu.

Duyurunun üzerinden www.lgg4.com.tr adresine yapılan başvuru sayısının 20.000 sınırını aştığı belirtildi. Bu rakamın sadece Türkiye tarafından dağıtılacak olan 50 ürüniçin yapıldığını belirtmekte fayda var.

Bizimde duyurusunu yaptığımız kampanya kapsamında sizlerde belirtilen site üzerinden Deneme Ekibine katılma talebinde bulunabilir veya G4 Türkiye Lansmanı için Ücretsiz Katılım Hakkı kazanabilirsiniz.

LG G4 Modelini İlk Kullanan Sen Ol
LG G4 Modelini İlk Kullanan Sen Ol

LG G4 Deneme Grubuna Yoğun İlgi

LG G4 Deneme Ekibi Başvuruları www.lgg4.com.tr adresinden alınıyor

Deneme kampanyasına katılabilmek için kullanıcıların tek yapması gereken ise, geçerli bir Facebook ya da Twitter hesabı ile http://www.lgg4.com.tr adresinden başvuru yapmak.

27 Nisan’a kadar sürecek başvuru döneminde sosyal medya paylaşımlarıyla LG G4’ten beklentilerini ve test grubuna katılma amaçlarını en iyi şekilde anlatan kullanıcılar, jüri değerlendirmesi sonrasında 50 kişilik deneme grubuna seçilme fırsatı yakalayacak.

LG G4 Modelini İlk Kullanan Sen Ol
LG G4 Modelini İlk Kullanan Sen Ol

LG G4’ü herkesten önce 30 gün boyunca deneyimleyecek bu şanslı grubun arasından jürinin seçeceği 5 kullanıcı ise, LG G4’ün 29 Nisan’da gerçekleştirilecek basın toplantısına katılma şansı yakalayacak.

Ayrıca, test grubuna katılma fırsatı yakalayan şanslı 50 kullanıcıya tamamlamaları için bazı görevler de verilerek LG G4’ün çeşitli özelliklerini denemeleri istenecek.

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/lg-g4-kullanici-deneyimi-kampanyasina-yogun-ilgi-27372.html

  Merakla Beklenen LG G4 Modelinin Özellikleri Belli Oldu
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status