LG G4 Kullanıcı Deneyimi Programına Yoğun İlgi

LG Electronics tarafından merakla beklenilen G4 serisi için başlatılan “LG G4 Kullanıcı Deneyimi” kampanyası kapsamında 50 kullanıcıya 30 gün denemesi için LG G4 vereceğini duyurmuştu.

Duyurunun üzerinden www.lgg4.com.tr adresine yapılan başvuru sayısının 20.000 sınırını aştığı belirtildi. Bu rakamın sadece LG Türkiye tarafından dağıtılacak olan 50 ürüniçin yapıldığını belirtmekte fayda var.

Bizimde duyurusunu yaptığımız kampanya kapsamında sizlerde belirtilen site üzerinden LG G4 Deneme Ekibine katılma talebinde bulunabilir veya LG G4 Türkiye Lansmanı için Ücretsiz Katılım Hakkı kazanabilirsiniz.

LG G4 Modelini İlk Kullanan Sen Ol
LG G4 Modelini İlk Kullanan Sen Ol

LG G4 Deneme Grubuna Yoğun İlgi

LG G4 Deneme Ekibi Başvuruları www.lgg4.com.tr adresinden alınıyor

Deneme kampanyasına katılabilmek için kullanıcıların tek yapması gereken ise, geçerli bir Facebook ya da Twitter hesabı ile http://www.lgg4.com.tr adresinden başvuru yapmak.

27 Nisan’a kadar sürecek başvuru döneminde sosyal medya paylaşımlarıyla LG G4’ten beklentilerini ve test grubuna katılma amaçlarını en iyi şekilde anlatan kullanıcılar, jüri değerlendirmesi sonrasında 50 kişilik deneme grubuna seçilme fırsatı yakalayacak.

LG G4 Modelini İlk Kullanan Sen Ol
LG G4 Modelini İlk Kullanan Sen Ol

LG G4’ü herkesten önce 30 gün boyunca deneyimleyecek bu şanslı grubun arasından jürinin seçeceği 5 kullanıcı ise, LG G4’ün 29 Nisan’da gerçekleştirilecek basın toplantısına katılma şansı yakalayacak.

Ayrıca, test grubuna katılma fırsatı yakalayan şanslı 50 kullanıcıya tamamlamaları için bazı görevler de verilerek LG G4’ün çeşitli özelliklerini denemeleri istenecek.

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/lg-g4-kullanici-deneyimi-kampanyasina-yogun-ilgi-27372.html

LG G4 Kullanıcı Deneyimi Programına Yoğun İlgi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir