LG G4 kullanıcılarına yeni güncelleme müjdesi!

LG G4 kullanıcılarına yeni güncelleme müjdesi!

LG firmasının uzun bir süredir geri safhalarda bıraktığı 2 nesil önceki akıllı telefonu G4 için, sonunda Android 7.0 Nougat güncellemesi aktif hale getirildi! Güncellemenin telefona kattığı özellikler ve nasıl yükleneceği haberimizde mevcut!   Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ailesinde neredeyse bir üvey evlat muamelesi gören ve güncelleme desteği yönünde büyük sıkıntılar yaşayan G4 akıllı […]


LG firmasının uzun bir süredir geri safhalarda bıraktığı 2 nesil önceki akıllı telefonu G4 için, sonunda Android 7.0 güncellemesi aktif hale getirildi! Güncellemenin telefona kattığı özellikler ve nasıl yükleneceği haberimizde mevcut!

 

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ailesinde neredeyse bir üvey evlat muamelesi gören ve desteği yönünde büyük sıkıntılar yaşayan G4 akıllı telefonu sonunda beklediği güncellemeyi aldı. LG firması, 2 nesil öncesinin akıllı telefonu olan G4’ü unutmadığını sonunda kanıtlamış oldu ve akıllı telefon Android 7.0 güncellemesini almış oldu.

Bugün içerisinde G4 kullanıcıları ile paylaşılmaya başlanan Android 7.0 güncellemesi, şuan için sadece ile sınırlı kalmakta ve sadece LG’nin bilgisayar uygulaması ile yüklenebilmekte. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise Android 7.0 Nougat güncellemesinin akıllı telefonunun sadece F500S, F500L ve F500K modelleri için destek vermesi. Bu yüzden bu modellerin dışında kalan diğer G4 akıllı telefonları maalesef ki yeni güncellemesi alamayacaklar.

  LG G4 Serisi İçin Beklenen Duyuru Tarihi Belli Oldu

Ülkemizde de oldukça popüler bir telefon olan , anlatacağımız yol ile birlikte Türkiye’de de yeni güncellemeyi alabilecek. Ülkemizde bulunan kullanıcılarının tek yapması gereken, LG bilgisayar uygulamasında ülke olarak seçili iken ya da XDA Developers üzerinden imaj dosyasını indirtikten sonra uygulama aracığıyla telefonlarını güncellemek.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status