LG G4 Modeli Fiyatı İle Cep Yakacak

LG firmasının 2015 Amiral Gemisi olacak olan LG G4 serisi için belirlediği fiyat önceki serilerden farklı olarak Cep Yakacak gibi görünüyor. Sızıntı Haberler ve LG tarafından paylaşılan bilgiler ile daha Lansmanı yapılmadan birçok özelliği ile pazarda kendisini gösteren LG G4 modeli için Avrupa Satış Fiyatları belirlenmiş durumda. Avrupa Fiyatları baz alınarak Türkiye Fiyatlandırması yaptığımızda ise […]firmasının 2015 Amiral Gemisi olacak olan G4 serisi için belirlediği fiyat önceki serilerden farklı olarak Cep Yakacak gibi görünüyor.

Sızıntı Haberler ve tarafından paylaşılan bilgiler ile daha Lansmanı yapılmadan birçok özelliği ile pazarda kendisini gösteren modeli için Avrupa Satış Fiyatları belirlenmiş durumda.

Avrupa Fiyatları baz alınarak Türkiye Fiyatlandırması yaptığımızda ise pek iç açıcı bir görünüm bizi karşılamıyor diyebiliriz.

 

Avrupa’da Modeli 678 Euro’dan Başlayacak

Henüz Resmi rakamlar olmasa da serisinin Avrupa Satış Fiyatı 678 Euro’dan başlayacak gibi görünüyor.

Sızıntıya göre LG G4 32 GB beyaz modeli Almanya pazarında 678 Euro fiyattan satışa sunulurken Deri Kaplamalı olan seri ise 730 Euro gibi bir fiyattan satışa çıkacak.

LG G4 Almanya Fiyatları
LG G4 Almanya Fiyatları

 

Türkiye’de Rakamlar Uçuk Kalabilir

Almanya’da 600 – 700 Euro gibi rakamlardan satışa çıkacak olan LG G4 modelinin ülkemizde hiçbir vergi yansıması bile olmadan satışı 2.000 TL seviyesini bulacak gibi görünüyor.

Günümüz kuru ile 678 Euro ortalama 2.000 TL yaparken 730 Euro ise 2.150 TL civarında bir rakama denk gelmekte.

ÖTV ve KDV gibi kalemler, ’nin kar oranları vs. gibi detaylar eklendiğin de ise LG G4 32 GB’lık versiyonun Türkiye Satış Fiyatı 2.500 TL seviyesini, Deri Kaplamalı olan serinin ise 2.750 TL lik sınırı aşacağını şimdiden hissetmeye başladık bile.

LG G4 Modeli Cep Yakacak
LG G4 Modeli Cep Yakacak

Samsung Galaxy S6 ve HTC One M9’un Yolunda

Amiral Gemisi özelliğinin yanında ve LG G3 modellerinde rakiplerinden daha uygun bir fiyat politikası izlemesi ile satış rakamlarını arttıran LG firmasının LG G4 serisi ile rakipleri ile kafa kafaya bir fiyat politikası izleyeceği düşüncesi oturmaya başlamış durumda.

Bakalım LG G4 serisinin Türkiye ve Avrupa Satış Rakamları resmi olarak ne zaman açıklanacak ve ne seviyede olacak…

  LG G4 Serisi İçin Android 6.0 Güncellemesi Türkiye’de
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status