LG G5 Modeli İçin Modüler Aksesuarlar Tanıtıldı

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

LG G5 modelinin lansmanından sonra yapılan bir diğer tanıtım ise G5 serisi ile kullanılabilecek olan LG G5 Modüler Aksesuarları oldu.

Bu aksesuarlar LG tarafından üretilecek olup LG G5 serisine birçok ek özellik sağlayacak.

Kamera ve Ses noktasında ürüne farklılık katmak ve pazarda kendisi için ek bir kazanç kapısı açmak isteyen LG firmasının ilerleyen dönemlerde farklı Modüler Yapıları da pazara sürmesi bekleniyor.

 

LG CAM Plus Modülü

G5 serisinde kullanılabilecek modüllerden birisi olan LG CAM Plus ile Akıllı Telefonunuzu bir anda DSLR Kameraya dönüştürebiliyorsunuz.

Üzerinde dahili olarak 1.200 mAh’lik EK Batarya bulunan bu modül sayesinde Güç, Deklanşör ve Zoom butonlarına cihazın başka bir noktasına dokunmadan tek elle ulaşabiliyorsunuz.

Video ve Fotoğraf çekimi sırasında telefonu elinde tutmakta zorlananlar ve ayarları hızlı bir biçimde yapmak isteyenler için LG Cam Plus eklentisi ciddi anlamda bir kolaylık sağlayacaktır.

 

LG CAM Plus
LG CAM Plus

 

LG Hi-Fi Plus Modülü

LG V10 modelinde ön bir giriş yaptığı Hi-Fi Sistemlere LG G5 serisinde tamamen giriş yapmayı planlayan LG firması bu sebeple de LG Hi-Fi Plus isimli modülü pazara sürüyor.

G5 üzerinden Yüksek Çözünürlükte Ses Deneyimi yaşatmayı amaçlayan firma Bang&Olufsen işbirliği ile bu ürünü geliştirmiş durumda.

LG Hi-Fi Plus Modülü sadece G5 serisi için üretilmemiş durumda. Ürünün farklı Akıllı Telefon ya da Bilgisayar ürünlerine de bağlamanız ve kullanmanız mümkün.

 

LG Hi-Fi Plus
LG Hi-Fi Plus

 

Farklı Tasarımlar, Farklı Eklentilerde Gelecek

LG firmasının G5 Lansmanı sonrasında duyurduğu bu iki modül elbette ki gelecek olan farklı modüllerinde habercisi.

Ses ve Kamera noktasında yaşanan bazı sıkıntıları azaltan bu modüllerden sonra Batarya ya da Farklı konularda yaşanan diğer sorunlarda yine bu tarz eklemeler ile giderilebilir gibi görünüyor.

 

LG G5 Modeli İçin Modüler Aksesuarlar Tanıtıldı
LG G5 Modeli İçin Modüler Aksesuarlar Tanıtıldı

 

Kılıf ve Taşınabilir Şarj Çözümleri de Çıkacak

LG G5 serisi için Taşınabilir Şarj Ürünleri üretecek olan firmanın ayrıca Orijinal Flip Cover Akıllı Kılıf Ürünlerini de kısa süre içerisinde pazara sürmesi bekleniyor.

Bakalım LG firmasını 2016 yılı içerisinde Tasarımsal olarak da değişime gittiği LG G5 serisi ile neler yapabilecek.

LG G5 Modeli İçin Modüler Aksesuarlar Tanıtıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 23 Şubat 2016, 20:33

    LG G5 kadar aksesuarları da konuşulacak gibi.

    Cevapla