LG G7 İçin Konsept Tasarım Yayınlandı

2018 yılının ilk çeyreğinde pazara çıkması beklenilen LG G7 modeli ile alakalı bazı Konsept Tasarımlar yayınlanmaya başladı.

LG firmasının son 3 – 4 senedir her model farklı bir tasarım dili benimsemiş olması sebebiyle LG G7 modelinin nasıl bir tasarıma sahip olacağı tam bir soru işareti.

Bu sebeple de seri ile alakalı neredeyse hiçbir bilgi basına sızdırılmamış durumda. Özellikle de tasarım konusunda.

LG G7 - Konsept Tasarım

Kamera Yönünden Güçlü Adımlar Atılacak

LG G7 modelinin özellikle Kamera noktasında ciddi geliştirmelere sahip olacağı gelen bilgilerden ilki. Özellikle Gece Çekimlerinde daha başarılı işler çıkarmak adına Diyafram değerinde ciddi bir gelişme sağlanması bekleniyor.

LG G6 modelinde Tepe İşlemci Ailesi yerine bir alt seviye işlemci ailesini kullanan ve bu sebeple de ciddi anlamda eleştiri alan LG firması G7 modelinde bu hatayı yinelememek adına SnapDragon 845 İşlemci Ailesi ile kullanıcı karşısına çıkacak gibi görünüyor.

LG G6 ve LG V30 modellerinde benimsenen Köşeden Köşeye Ekran yapısında devam edecek olan LG G7 modelinin Ekran Kasa oranını da %90 seviyelerine taşıması bekleniyor.

Android 8.0 İşletim Sistemi, Çift Kamera, Arka kısımda Parmak İzi Okuyucu, 3.500 mAh’lik batarya, Kablosuz şarj desteği gibi birçok özelliğin de G7 modeli ile kullanıcılara sunulmasını beklemek yanlış olmayacaktır.

 

İşte LG G7 Konsept Tasarımları

DBS Designing tarafından hazırlanan LG G7 Konsept Tasarımlarını aşağıdaki gibidir.

 

LG G7 İçin Konsept Tasarım Yayınlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir