LG G7 Modelinin Tasarımı ve İşlemcisi Sızdırıldı

Her ne kadar yeni serisinin G ismi ile anılmayacağı söylentileri çıksa da 2018 yılı Mart ayında tanıtılması beklenilen LG G7 modelinin Tasarımı ve İşlemci Bilgisi sızdırıldı.

Daha önceki günlerde farklı sızıntılar üzerinden firmanın G ismini artık kullanmayacağı ve isimlendirmede çift haneli rakamlara yer verileceği bilgisi verilmişti.

Ancak bu bilginin sızıntı bir bilgi olması ve bu süreçten sonra da bunu doğrulayacak başka bir bilginin ortaya çıkmaması bu ihtimali şimdilik ötelemiş oldu.

Bunun yanı sıra LG G7 adıyla pazara çıkması oldukça muhtemel olan serinin İşlemci Bilgisi ve Tasarımı ile ilgili de bazı sızıntılar basına düşmeye başladı.

 

LG G7

 

Neredeyse Sıfır Çerçeveye Sahip Ekran

Sızın görüntülere göre cihazın ön kısmında sadece üst bölümde bulunan Kamera Sensörleri için ayrılan kısım ekran dışında bırakılmış durumda.

Bunun dışında cihazın tüm ön kısmı Ekran olarak tasarlanmış ve bir anlamda Ekran Çerçeve oranı %90 seviyelerine ulaştırılmış gibi görünüyor.

18:9 Ekran Yapısına sahip olacak olan LG G7 modelinin 2018 yılında pazara sürülecek olan Samsung Galaxy S9 ve S9+ modelleri ile ciddi anlamda rekabet edebilecek bir tasarıma sahip olduğunu söylemek mümkün.

 

LG G7 Tahmini Görsel

 

SnapDragon 845 İle Pazara Çıkacak

Geçtiğimiz sene tüm amiral gemileri SnapDragon 835 serisi işlemci kullanırken LG G6 modelinde SnapDragon 821 serisi bir işlemci kullanılmış ve bu durumda hem Teknoloji Basınının hem de Tüketicinin tepkisini çekmişti.

Her ne kadar 835 serisi işlemcilerde yeterli üretimin olmaması sebebiyle LG kanadından bu şekilde bir karar alınmış olsa da sonuç olarak bir önceki senenin işlemcisi ile pazara çıkan bu model ciddi bir hüsran ile seneyi kapattı.

Bu sorunu bir daha yaşamak istemeyen LG firması LG G7 modeli ile birlikte yine en güncel İşlemci Ailesine geçiş yapacak ve SnapDragon 845 serisi işlemci ile cihazı pazara sürecek.

Ayrıca yenilenen işlemci ile birlikte Hızlı Şarj 4.0 Protokolüne de geçiş yapılacağı ve cihazın şarj sürelerinin bir basamak daha aşağı çekileceğinin de bilgisini vermiş olalım.

 

LG G7 Modeli

 

Çift Arka ve Ön Kamera, Kablosuz Şarj ve Daha Birçok Özellik

LG G7 modelinin sızan görsellere gören Çift Arka Kamera ve Çift Ön Kamera desteğine sahip olarak pazara sürülmesi bekleniyor.

Bir önceki üründe de olduğu gibi arka kısımda Parmak İzi Okuyucu ve Güç Tuşuna yer verecek olan firma Kablosuz Şarj Desteği ve Suya Toza Dayanıklı Yapıyı da kullanıcılarına sunacak.

Yine Samsung tarafından hayata geçirilen İRİS Tarama ve Apple tarafından hayata geçirilen Yüz Tanıma sistemine yakın bir güvenlik önleminin de LG G7 modelinde Parmak izi Okuyucuya ek olarak hayatımıza girmesini beklemek yanlış olmayacaktır.

Ses ve kamera noktasında daha önceki modellerde ciddi anlamda başarılı işlere imza atan LG firmasının yeni modelinde de hem ses çıkışı hem de kamera donanımı ve özellikleri noktasında başarılı işler çıkarmasını bekliyoruz.

LG G7 Modelinin Tasarımı ve İşlemcisi Sızdırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Casper f2 yi iki aydır kullanıyorum ve iki ayda ikinci servise gonderisim olay stordan indirme yapmıyor servis yazılım atip gonderdi geri ama bir saat içinde aynı sorun meydana geldi yine gönderdim bekliyorum yine aynı sonuncu alırsam tüketici haklarına basvuracagim çünkü bu telefona ikibinlira para verdim ve duzelmezse kanuni yollara bas vuracagim