LG G7 Neo Modelinin Çentikli Tasarımı Sızdırıldı

LG firmasının 2018 yılı Amiral Gemisi modellerinden ilki olan LG G7 Neo modeli ile alakalı olarak tüm tasarımsal veriler ve görseller sızdırıldı.

Evan Blass tarafından paylaşılan görsellerde LG G7 Neo ismi ile gösterilen modelin tüm tasarımsal özellikleri ve bazı donanımsal detayları bir anlamda sızdırılmış oldu.

LG G7 Neo ismi ile sızdırılan modelin bazı kaynaklara göre aslında LG G7 modeli olduğu ve farklı pazarlarda farklı isimler ile satışa çıkacağı vurgulanmış durumda.

Bazı kaynaklarda ise LG G7 modeli ile LG G7 Neo modellerinin farklı tasarımsal dillere sahip olacağı ve aynı donanımsal yapı ile pazara çıkacağı bu sayede de tüketicilere seçme imkanı sunulacağı vurgulanıyor.

 

Evan Blass - LG G7 Neo

 

Çentikli Tasarım ve SnapDragon 845

LG G7 Neo modelinin sızan bilgilere göre 18.5:9 ekran formatına sahip olan 6.1 inçlik bir ekran ile tüketici karşısına çıkacağı ve IPS LCD Ekranlara göre çok daha az güç tüketen MLCD+ ekrana sahip olacak.

Ekran çözünürlüğü noktasında QHD+ yani 1440*3120 piksellik bir çözünürlüğe sahip olması beklenilen cihazın 800 nit gibi yüksek bir parlaklık seviyesine sahip olması bekleniyor.

Geçtiğimiz sene bir önceki senenin işlemci ailesini kullanan ve ciddi eleştiri alan LG firması LG G7 Neo modeli için en tepe işlemci ailesi olan SnapDragon 845 işlemci ailesini kullanacak. 4 GB Ram Bellek ve 64 GB depolama alanına sahip olacak olan cihazın MicroSD kart desteği de mevcut.

Arka kısımda 16 MP değerinde çift kamera kullanılan cihazın ana kamerası F/1.6 Diyafram Değerine sahip iken ikinci kameranın ise F/1.9 Diyafram Değerine sahip olacağını belirtmemiz gerek. Ön kısımda ise 8 MP değerinde bir kamera kendisine yer bulacak.

IP68 Suya ve Toza Dayanıklılık Sertifikasına sahip olması beklenilen modelin 3.000 mAh’lik bir batarya ile kullanıcı karşısına çıkması bekleniyor.

 

LG G7 Neo Modelinin Çentikli Tasarımı Sızdırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir