LG Haftanın 7 Günü WhatsApp Üzerinden Müşteri Desteği Sunacak

LG Electronics Türkiye müşteri memnuniyetini bir adım öteye taşımak adına WhatsApp Müşteri Destek Hattını faaliyete aldı.

Tüketiciler LG Destek Ekibine haftanın 7 günü 09:00 ile 17:00 saatleri arasında 0530 918 65 43 nolu LG WhatsApp Destek Hattı üzerinden ulaşım sağlayabilecekler.

Tüketiciler 0530 918 65 43 numaralı WhatsApp hattı üzerinden LG TV, Beyaz Eşya, Mobil Telefon ya da Klima ve İklimlendirme Sistemleri ile ilgili detaylı ürün bilgisi ya da teknik destek alma imkanına sahip olacaklar.

 

LG WhatsApp Müşteri Destek Hattı
LG WhatsApp Müşteri Destek Hattı

 

WhatsApp Destek Süreçleri Artmaya Başlayacak

LG Türkiye tarafından başlatılan WhatsApp Destek Hattı çalışması ilerleyen dönemde farklı firmalar tarafından da uygulamaya alınacak gibi görünüyor.

İnsanların telefon başında dakikalarca Müşteri Temsilcisi için görüşme yapmak üzere beklemek istememesi WhatsApp üzerinden daha hızlı bir şekilde destek alabileceğini biliyor olması bile Müşteri memnuniyeti adına önemli bir adım olacaktır.

LG Electronics Türkiye tarafından başlatılan bu çalışma özellikle ülkemizde yüksek bir satış oranına sahip olan LG TV ve LG Beyaz Eşya ürünlerini satın alan müşteriler adına büyük bir kolaylık olacak gibi görünüyor.

 

LG Haftanın 7 Günü WhatsApp Üzerinden Müşteri Desteği Sunacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir