LG kablosuz Music Flow ses sistemini duyurdu

LG günümüz teknolojisine her alanda hızla ayak uyduruyor. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan IFA 2014 fuarı için hazırlıklarına devam eden LG fuara yetiştirmek için çeşitli ürünler üretmeye hızla devam ediyor. Fuarda sergilemek üzere ürünlerini daha öncesinden yavaş yavaş resmiyete kavuşturmaya başlayan LG şimdi de bir ses sitemi ile adını duyuruyor.

LG’nin Music Flow adını taşıyan ses sistemi birbirinden bağımsız ayrılabilen parçalar halinde. LG sizi kablo derdinden kurtarıyor ve size yeni sistemi ile kablosuz müzik dinleme özelliği sağlayan bir teknoloji sunuyor.

LG’nin müzik sitemi içeriisnde birçok parça yer alıyor bunlar; H3, H5 ve H7 hoparlör, HS6 kablosuz ses barı, R1 network köprüsü parçalarından oluşuyor. Music Flow Player uygulaması sayesinde bir parçayı hoparlörlerden herhangi birisine aktarabiliyorsunuz. Music Flow uygulaması ile evinizdeki herhangi bir müzik çalan aletten internet yoluyla müziği alarak size yansıtabiliyor ve parça değişimine izin veriyor. Sistemin Spotify, Deezer, Napster ve TuneIn uygulamalarına da desteği bulunmaktadır. Tüm bu özellikleri ile LG müzik keyfinize hareket katıyor ve size harika müzik deneyimi yaşatıyor.

LG kablosuz Music Flow ses sistemini duyurdu
LG kablosuz Music Flow ses sistemini duyurdu

LG’nin Line ile yaptığı işbirliği ile bağlantılı cihazlara uygulama üzerinden komutlar göndererek farklı bir müzik deneyimi yaşayabiliyorsunuz. HomeChat adını verdiği bu teknoloji Music Flow tarafından da desteklenmektedir. NFC bağlantısıyla hızlı ve tek bir dokunuşla istediğiniz müziği çalmaya başlıyorsunuz. Ayrıca var olan Auto Music Play özelliği ile de sisteme bağlı olan akıllı telefonunuz yakına geldiğinde otomatik olarak müzik çalmaya başlıyor bu özelliği ile de çok büyük yenilik getirmiş oluyor. LG geliştirdiği yeni ses sisteminin detaylarını fuarda sizlerle buluşturacak.

LG kablosuz Music Flow ses sistemini duyurdu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.