LG Nexus 4 İçin 1399 TL’den Turkcell Ön Sipariş Sayfası Açıldı

LG Nexus 4 İçin 1399 TL’den Turkcell Ön Sipariş Sayfası Açıldı

Uzunca süredir Türkiye’ye gelmesi beklenilen modeli Turkcell tarafından satışa çıkacak. ve tarafından ortaklaşa hazırlanan modeli için 1399 TL’den Turkcell sayfasından Ön Sipariş verebiliyorsunuz.

Avrupa pazarına 299 Dolar etiket fiyatı ile satışa sunulan ve saatler içerisinde hem Play Store adresinin kilitlenmesine hem de milyonlarca cihazın tükenmesine sebep olan modeli uzunca bir bekleyişin ardından Türkiye Pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor.

destekli olmasından dolayı en hızlı güncelleme alacak cihazlar listesinde olan, 4 Çekirdekli İşlemci, 2 GB Ram ve daha birçok üstün özellikler ile donatılmış olan Nexus 4 için ilk ürün gönderimleri ise Turkcell tarafından 24 Ocak Perşembe günü başlayacaktır.

LG Nexus 4 İçin 1399 TL’den Turkcell Ön Sipariş Sayfası Açıldı
Nexus 4 İçin 1399 TL’den Turkcell Ön Sipariş Sayfası Açıldı

Pazardaki eşdeğer telefonlara baktığımızda yine birkaç ay içerisinde 1000 TL seviyesini görmesi ile oldukça Uygun Fiyat lı bir seçenek olması sebebiyle Nexus 4 modelinin ülkemizde de oldukça ilgi duyulan bir model olmasını beklemek yanlış olmayacaktır.

Türkiye Satış Fiyatı olarak ilk etapta belirlenen 1399 TL ise şu aşamada biraz daha aşağıda olması gereken bir fiyat gibi görünüyor. Ancak daha önceki konularımızda da (IMEI Harç Uygulaması ve Artan Vergiler Kaçağa Yönlendiriyor) ele aldığımız gibi Kar Oranları ve Vergi Oranları fiyatların şişmesine sebep oluyor.

Bakalım Turkcell ve LG Nexus 4 Türkiye pazarında neler yapacak.

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status