LG Nexus 4 Modeli Beyaz Renge Büründü

LG Nexus 4 Modeli Beyaz Renge Büründü

Google ve LG İşbirliği ile pazara sürülen ve ülkemizde de onca sürenin sonunda yeni yeni satışa çıkmaya başlayan LG Nexus 4 modeli için Siyah renk seçeneğinden sonra Beyaz renk seçeneği de satışa çıkıyor. Uzunca bir süredir satışta olmasına rağmen henüz birçok pazara açılmayan ancak buna rağmen ürün stoğunda her daim sorun yaşanan ve siparişe bir […]Google ve LG İşbirliği ile pazara sürülen ve ülkemizde de onca sürenin sonunda yeni yeni satışa çıkmaya başlayan modeli için Siyah renk seçeneğinden sonra Beyaz renk seçeneği de satışa çıkıyor.

Uzunca bir süredir satışta olmasına rağmen henüz birçok pazara açılmayan ancak buna rağmen ürün stoğunda her daim sorun yaşanan ve siparişe bir türlü yetişemeyen modeli için yoğun talep üzerine bir de Beyaz Renk seçeneği geliyor.

Türkiye pazarında henüz tam olarak Siyah Nexus 4 satışına yeni başlandığını düşündüğümüzde Beyaz Nexus 4 modelinin ne zaman ülkemizde satışa çıkacağı konusunda pek iyimser bir tablo ortaya sunamıyoruz açıkçası.

LG Nexus 4 Modeli Beyaz Renge Büründü
Modeli Beyaz Renge Büründü

Dünya pazarında yeterli bir yere sahip olması beklenilen ve özellikle Bayanlar tarafından ilgi göreceği düşünülen Beyaz LG Nexus 4 modelinin kasa yapısında da bu seri ile birkaç değişim meydana geldiğini söyleyebiliriz.

  LG Nexus 4 Modeli Turkcell Avantajları İle Türkiye'de Satışa Çıktı

Donanımsal olarak güncelleme yapılacak mı veya neler değişecek pek fazla bilgi sızdırılmamış olsa da muhtemelen cihazın sadece Dış Kasa Yapısı ve Rengi değişecek gibi görünüyor.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status