LG Nexus 4 Modeli İçin Google Kablosuz Şarj Ünitesi Satışa Sunuldu

LG Nexus 4 Modeli İçin Google Kablosuz Şarj Ünitesi Satışa Sunuldu

Qi Protokolü üzerinden Kablosuz Şarj imkânı sunan yeni modellerin pazara çıkmasıyla beraber Kablosuz Şarj Üniteleri de satışa çıkmaya başladı. Bu ünitelerden birisi de modeli için Google tarafından satışa sunuldu.

Nokia Lumia 920 ve birkaç modeli daha destekleyen ve Google tarafından 60 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan oldukça şık bir görünüme sahip Kablosuz Şarj Ünitesi şimdiden birçok kullanıcının dikkatini çekmiş durumda.

Google Play Store üzerinden satışa sunulan, Siyah rengi ve oval yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Google Kablosuz Şarj Cihazı bir anlamda kullanıcıları kablo karmaşasından kurtarmayı amaçlıyor.

LG Nexus 4 Modeli İçin Kablosuz Şarj Ünitesi Satışa Sunuldu
Modeli İçin Kablosuz Şarj Ünitesi Satışa Sunuldu

Micro USB Kablosu üzerinden güç alan ve bu gücü Kablosuz bir şekilde telefonlara aktaran bu ürünün şuan birkaç modelde kullanılabildiğini söylemekte fayda var. Ancak birçok firma için gelecek üst düzey modellerde Kablosuz Şarj Protokolü bulunacak gibi görünüyor.  Bu durumda gelecek senelerde Kablosuz Şarj Sisteminin daha fazla yaygınlaşması anlamına gelecektir.

  LG Nexus 4 Satış Sınırlarını Zorlamaya Devam Ediyor

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status