LG Nexus 4 Modeli İçin Google Kablosuz Şarj Ünitesi Satışa Sunuldu

Qi Protokolü üzerinden Kablosuz Şarj imkânı sunan yeni modellerin pazara çıkmasıyla beraber Kablosuz Şarj Üniteleri de satışa çıkmaya başladı. Bu ünitelerden birisi de LG Nexus 4 modeli için Google tarafından satışa sunuldu.

Nokia Lumia 920 ve birkaç modeli daha destekleyen ve Google tarafından 60 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan oldukça şık bir görünüme sahip LG Nexus 4 Kablosuz Şarj Ünitesi şimdiden birçok kullanıcının dikkatini çekmiş durumda.

Google Play Store üzerinden satışa sunulan, Siyah rengi ve oval yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Google Kablosuz Şarj Cihazı bir anlamda kullanıcıları kablo karmaşasından kurtarmayı amaçlıyor.

LG Nexus 4 Modeli İçin Kablosuz Şarj Ünitesi Satışa Sunuldu
LG Nexus 4 Modeli İçin Kablosuz Şarj Ünitesi Satışa Sunuldu

Micro USB Kablosu üzerinden güç alan ve bu gücü Kablosuz bir şekilde telefonlara aktaran bu ürünün şuan birkaç modelde kullanılabildiğini söylemekte fayda var. Ancak birçok firma için gelecek üst düzey modellerde Kablosuz Şarj Protokolü bulunacak gibi görünüyor.  Bu durumda gelecek senelerde Kablosuz Şarj Sisteminin daha fazla yaygınlaşması anlamına gelecektir.

LG Nexus 4 Modeli İçin Google Kablosuz Şarj Ünitesi Satışa Sunuldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir