LG Nexus 4 Modeline Global Pazarda 100 Dolar İndirim

LG Nexus 4 Modeline Global Pazarda 100 Dolar İndirim

Ülkemizde 1000 TL üstünde bir rakama satışı devam eden LG Nexus 4 modeli Global Pazarda 100 Dolar daha indirime giderek 199 Dolar seviyelerine indi. Çeşitli vergiler ve fahiş kar oranları sebebiyle 2-3 katı fiyatına sahip olabildiğimiz Akıllı Telefon modellerinde olan Google Nexus 4 modeli pazara çıkacak bir üst seriden dolayı indirime sokuldu. Yurtdışında 8 GB […]Ülkemizde 1000 TL üstünde bir rakama satışı devam eden modeli Global Pazarda 100 Dolar daha indirime giderek 199 Dolar seviyelerine indi.

Çeşitli vergiler ve fahiş kar oranları sebebiyle 2-3 katı fiyatına sahip olabildiğimiz Akıllı Telefon modellerinde olan Google modeli pazara çıkacak bir üst seriden dolayı indirime sokuldu.

Yurtdışında 8 GB Depolama alanına sahip olan model 299 Dolar seviyesinde 199 Dolar seviyesine indirilirken, 399 Dolardan satılan 16 GB Depolama alanına sahip üründe 299 Dolara çekildi.

LG Nexus 4 Modeline Global Pazarda 100 Dolar İndirim
Modeline Global Pazarda 100 Dolar İndirim

Ayrıca 15 gün içerisinde Google Store üzerinden veya satış noktalarından modeli alanların da bu alımı belgelemeleri durumunda arada kalan farkın iade edileceği bildirildi.

  LG Splendor US730 - US Cellular İsimli Modelin Bilgileri Sızdırıldı

Ülkemizde ise bu indirim ne zaman yansır veya ne kadarlık bir indirim olarak yansır henüz belli değil.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status