Pasaport Kayıt İşlemleriLG Nexus 4 Modeline USB OTG Bağlamayı Başardılar

LG Nexus 4 Modeline USB OTG Bağlamayı Başardılar

LG ve Google tarafından pazara sürülen ve fiyatı sebebiyle oldukça yoğun bir ilgi gören LG Nexus 4 modeline bağımsız bir kullanıcı tarafından USB OTG Özelliği eklenmiş durumda. Android 4.2 İşletim Sistemi ile pazara sunulan, 8 ve 16 GB Hafıza Kartı desteği ile gelen Nexus 4 özellikle USB OTG Desteği olmadığı için yoğun bir eleştiri alıyordu. […]


ve tarafından pazara sürülen ve fiyatı sebebiyle oldukça yoğun bir ilgi gören modeline bağımsız bir kullanıcı tarafından USB OTG Özelliği eklenmiş durumda.

Android 4.2 İşletim Sistemi ile pazara sunulan, 8 ve 16 GB Hafıza Kartı desteği ile gelen özellikle USB OTG Desteği olmadığı için yoğun bir eleştiri alıyordu.

Bu kapsamda XDA gibi bir bağımsız ortamda yapılan denemeler ile modeline USB OTG özelliği eklenebildi. Ancak bu tamamen Manuel yollardan oluyor ve ne LG nede tarafından destek görmüyor.

CaptainMuon isimli XDA Geliştiricisi tarafından geliştirilen sistemi sayfamızın sonunda sizlere sunduk. Ancak bu tamamen Gayri Resmi bir işlem olduğundan dolayı oluşacak bir hata yada sorunda cihazı kaybetme riskinizde olacaktır. Yani modeline OTG özelliği kazandırayım derken Telefon özelliğini de kaybettirebilirsiniz.

  LG, Nihayet Özellikleri Küçümsemeyen Bir G6+ Yapıyor
LG Nexus 4 Modeline USB OTG Bağlamayı Başardılar
Modeline USB OTG Bağlamayı Başardılar

İşte konu ile alakalı link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=38076758#post38076758

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status