LG Nexus 4 Türkiye Satışı Başladı ve Hızla Tükendi

 

Lg Nexus 4 modeli uzunca bir süredir Türkiye pazarında satışa çıkmayı bekliyordu. Son gelen bilgiler ise Nexus 4 modelinin 1399 TL’den ilk olarak TeknoSA tarafından satışa çıktığı ve tükendiği yönünde.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Ürünün satışta olduğunu görmedik. Pazara sadece TeknoSA tarafından sunulması ve hiçbir reklam yapılmaması da biraz garibimize gitti. Ancak Teknosa’nın İnternet sitesine baktığımızda LG Nexus 4 modelinin TÜKENDİ ibaresi ile sergilendiğini görüyoruz.

Dünya Pazarına 399 Dolarlık yani yaklaşık 600 TL’lik bir fiyattan sunulan ve bir anda stokların tükenmesine sebep olan LG Nexus 4 modelinin ülkemizde ise 2 katından fazla bir ücrete satılması aslında ne kadar pahalı bir ülkede yaşadığımızın göstergesi.

Ancak daha önce pazara sunulan ve özellik olarak LG Nexus 4 ile hemen hemen aynı seviyede olan Galaxy S3 gibi, One X gibi modellere baktığımızda ise fiyatın Giriş Seviyesi için oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz.

LG Nexus 4 Modeli Teknosa'da Satışa Çıktı
LG Nexus 4 Modeli Teknosa’da Satışa Çıktı

Halihazırda TÜKENDİ ibaresi ile sitesinde LG Nexus 4 modelini sergileyen TeknoSA’dan sonra bu cihazın Türkiye pazarındaki satışı hız kazanacaktır diye düşünüyoruz.

Bakalım diğer teknoloji mağazaları da cihazın satışına başlayacak mı?

Satış Sayfası: http://www.teknosa.com/urunler/125070986/lg-e960-nexus-4-akilli-telefon

LG Nexus 4 Türkiye Satışı Başladı ve Hızla Tükendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir