LG Nexus 4 Yok Sattı, Stokları Tüketti

Google ve LG tarafından ortaklaşa olarak ortaya konulan LG Nexus 4 modeli Google Play Store üzerinden yapılan satışlar ve operatörlere gönderilen ürünler sebebiyle stokları tüketmiş durumda.

Yoğun bir talep gören ve bir anlamda Google gibi bir devin arkasında bulunduğu Google Play Store mağazasını kilitleyen Nexus 4 modeli şu aşamada direkt olarak satıştan kaldırılmış durumda. Alım yapanlar ise 3 hafta sonra başlayacak olan dağıtımı bekleme gibi bir durumla karşı karşıya.

Ancak birçok kullanıcı cihazı alabilmek adına 3 haftalık bekleme süresini kabul etmeyerek operatörler tarafından sağlanan Sözleşmeli LG Nexus 4 seçeneklerini değerlendirmeye başladılar.

LG Nexus 4 Yok Sattı, Stokları Tüketti
LG Nexus 4 Yok Sattı, Stokları Tüketti

 

Bu noktada Aralık ayı gibi ülkemize gelmesini beklediğimiz LG Nexus 4 modeli için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Çünkü 3 haftalık bir sürede yeniden pazara çıkması planlanan ürünün Aralık başında Dünya Pazarında satışına başlanacağı gibi bir durum ortaya çıkacaktır. Ülkemize ise gelmesi 2013 Ocak veya Şubat aylarını bulur gibi görünüyor.

Cihazın ülkemizde ortalama satış fiyatının 1800 TL 2500 TL arasında bir noktada olmasına ise kesin gözüyle bakabilirsiniz.

LG Nexus 4 Yok Sattı, Stokları Tüketti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir