LG Nexus 5 Türkiye Satışı Başlıyor (Satış Noktaları ve Fiyatı)

Google ve LG tarafından ortaklaşa üretilen Nexus 5 serisi Akıllı Telefonlar Türkiye’de 20 Ocak 2014 tarihinde resmi olarak satışa çıkacak.

İlk olarak TeknoSA tarafından duyurusu yapılan LG Nexus 5 için belirlenen fiyat ise 1399 TL olarak açıklandı. Siyah ve Beyaz renk seçenekleri ile satışa çıkacak olan Nexus 5 modelinin Ön Siparişleri ise 20 Ocak 2014 tarihinde teslim edilmeye başlanacak.

LG G2 modeline yakın özellikleri ile dikkat çeken ve elbette ki Android İşletim Sisteminin her daim en güncel versiyonunu kullanması sebebiyle tercih edilen bir model olan Nexus 5 modeli ülkemizde oldukça fazla kişiye ulaşacak gibi görünüyor.

Donanımsal olarak şuan birçok cihazın üstünde er almasına rağmen fiyat olarak 1399 TL’den satışa çıkacak olması da elbette ki en büyük avantajı olacaktır.

LG Nexus 5 Türkiye’de Satışa Çıkıyor
LG Nexus 5 Türkiye’de Satışa Çıkıyor

LG Nexus 5 modeliyle alakalı olarak daha önce hazırlamış olduğumuz bilgilendirme sayfasından cihazla alakalı daha fazla detaya ulaşabilirsiniz. https://www.cepseyir.com/google-nexus-5-modelinin-ozellikleri-ve-kullanici-yorumlari.html

Ayrıca aşağıdaki link üzerinden de TeknoSA tarafından satışa sunulan LG Google Nexus 5 modelinin Ön Sipariş Sayfasına ulaşabilirsiniz. http://www.teknosa.com/arama/?s=nexus5

 

LG Nexus 5 Türkiye Satışı Başlıyor (Satış Noktaları ve Fiyatı)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir