Pasaport Kayıt İşlemleriLG, Nihayet Özellikleri Küçümsemeyen Bir G6+ Yapıyor

LG, Nihayet Özellikleri Küçümsemeyen Bir G6+ Yapıyor

G6 +, dörtlü bir DAC, kablosuz şarj ve daha fazla depolama alanı ile birlikte geliyor. LG, mevcut G6 amiral gemisi telefonunun yeni bir sürümünü duyurdu. G6 +, normal G6’ya göre çok daha farklı değil, 128GB’lık depolama alanı, yeni “optik deniz mavisi” ve “optik terra altın” renkleri ve daha önce telefonun Asya varyantlarında bulunan dörtlü DAC […]


G6 +, dörtlü bir DAC, kablosuz şarj ve daha fazla depolama alanı ile birlikte geliyor.

, mevcut G6 amiral gemisi telefonunun yeni bir sürümünü duyurdu.

G6 +, normal G6’ya göre çok daha farklı değil, 128GB’lık depolama alanı, yeni “optik deniz mavisi” ve “optik terra altın” renkleri ve daha önce telefonun Asya varyantlarında bulunan dörtlü DAC ile geliyor.

Ayrıca belirtilmemiş olan özellikleri arasında “premium” B & O Play kulaklıklar ile de paketlendirilmiş şekilde sunulacak.

Dörtlü DAC, G6’nın ses performansına meşru bir şekilde yükseltildi. Koreli bir telefon modelini bir süre kullanıyordum ve bu özellikle kulak çınlaması zor kulaklarında bile harika ses çıkarmıyor.

Sorun, bu yeteneğin Kore’nin ötesine geçtiği ilk kez G6 + ‘nın temsil edip edemeyeceği.

incelemesi: ’nin şimdiye kadarki en iyi telefonu olan bu model artık bir tık öteye taşınıyor.

Bununla birlikte , G6 + ‘nın nerede bulunabileceğini henüz açıklamadı. Bazı modellerde kablosuz şarj işlemi yer alacak, bu nedenle ABD’de modeli piyasaya sürmesi gerektiğini varsaymak mantıklı olabilir.

Kullanıcılara yüksek seviyede bir ses deneyimi sunan telefonda, 128 GB bellek, 4 GB RAM ve Qi kablosuz şarj teknolojisine sahip olacağı belirtiliyor.

Geçerli G6 sahipleri için LG, yüz kilidini açma, düşük güç tüketimi modu ve yanlışlıkla kamera objektifini parmağınızla kapattıysanız, bir uyarı da içeren yazılım güncellemesi duyurmuştu.

G6 + ve G6 yazılım güncellemesi Temmuz ayında bir ara geleceği belirtiliyor.

  LG Optimus 4X HD Nihayet Satışa Sunulmaya Hazır

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
G6+LG G6 + lg LG G6

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status