LG Optimus 2X İçin Android Güncellemesi Sonbahar’a Kaldı

LG Optimus 2X Android 4.0 Güncellemesi
LG Optimus 2X Android 4.0 Güncellemesi

LG firması tarafından pazara sürülen Android İşletim Sistemine sahip cihazların güncelleme sorunu halen devam ediyor. Daha önce birçok Optimus serisinde yaşanan Güncelleme gecikmesi bu sefer de LG Optimus 2X modelini vurdu.

Pazara ilk çıkan Çift Çekirdekli telefonlar arasında yer alan ve Android 2.3 sürümünü kullanan LG Optimus 2X modeline Android 4.0 sürümü güncellemesi Sonbahar’a doğru gelmiş olacak.

LG Optimus 2X Android 4.0 Güncellemesi
LG Optimus 2X Android 4.0 Güncellemesi

Daha önceki modellerinde de 2.2 sürümünden 2.3 sürümüne geçişte sorunlar yaşayan LG firması bu seferde 2.ş3 sürümünden 4.0 sürümüne geçişle ilgili sorunlar başlıyor gibi görünüyor. Ancak bu sorunlar ve geciken güncellemeler LG modellerinin Android severler tarafından biraz daha dışarıya sürüklenmesine sebep oluyor.

Bakalım LG Optimus 2X ve diğer Optimus serileri için güncelleme sorunu ne kadar daha devam edecek. Yoksa firma yeni modeller için mi mevcut müşterilerini bekletiyor. Bunlarda yakın dönemde açıklığa kavuşacaktır.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 10 sene önce

    LG’nin Android işletim sistemi kullanması iyiymiş. Android işletim sisteminin geniş uygulama pazarı sayesinde ve arkasında Google’ın olması Google açısından kötü yalnız kullanıcılar açısından iyi bir durum. GOogle açısından kötü olmasının diğer bir nedeni ise GOogle’ın artık bir arama motoru olmaktan çıkıp haddi olmayan işlerle ilgilenmesi olarak görüyorum.