LG Optimus 4X HD ile HTC One X Performans Testinde Karşılaştı

Şubat ayında yapılan Mobil Dünya Konferansında beraber duyurulan 4 Çekirdekli işlemciye sahip LG Optimus 4X HD modeli ve HTC One X modeli arasındaki karşılaştırma oldukça kıran kırana geçmiş durumda.

Pazara ilk sunulduğuna vasatı aşamayan ve kendi üretimi olan bir alt serideki Çift Çekirdekli LG Optimus 2X modelinin performansına bile ulaşamayan LG Optimus 4X modeline yapılan yazılım düzenlemeleri bir anlamda cihazın coşmasına neden olmuş gibi görünüyor.

Henüz son düzenlemelerini yapmayan LG Optimus 4X modeli ile birçok ülkede pazara sunulan HTC One X modeli arasında yapılan karşılaştırma ise hali hazırda halen HTC One X modelinin biraz önde olduğunu gösterdi.

3 firma tarafından yapılan incelemeler sonunda HTC One X modeli 2 firmada üst not alırken 1 firma tarafından yapılan incelemede ise LG Optimus 4X modelinin gerisinde kaldı.

 

 LG Optimus 4x HD  HTC One X
Quadrant  4,512  4,909
AnTuTu  11,147  11,030
NenaMark2 (fps)  44,5  47,6

 

İnceleme sonuçlarına göre LG Optimus 4X HD modelinin performans artış oldukça başarılı bir seviyeye çıkmış.

Ancak HTC One X modeli zaten pazara çıktığı için bir noktada yine LG firması HTC firmasının gerisinde kalıyor. Çünkü aynı değerlere ulaşmasına rağmen pazarda HTC firması kendi ağırlığını biraz daha hissettirecek gibi görünüyor.

Ancak asıl listeleme Haziran ayından sonra iki ürünün de pazara çıkmasından sonra yapılabilir olacak sanırım.

 

LG Optimus 4X HD ile HTC One X Performans Testinde Karşılaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir