LG Optimus 4X HD Modeli İçin Android 4.1 Güncellemesi Yolda

LG firması tarafından geçtiğimiz sene pazara sunulan LG Optimus 4X HD modeli uzunca bir bekleme döneminden sonra Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi alacak.

Android 4.0 İşletim Sistemi ile Pazara çıkan ve Samsung Galaxy S3 ve HTC One X modelleri gibi 4 çekirdekli modeller ile Uygun Fiyatı ile oldukça başarılı bir rekabet ortamı sağlayan LG Optimus P880 modeli için güncelle LG tarafından hazırlanmış durumda.

Uluslar arası pazarlarda kullanıcılara sunulmuş ve sim kilitsiz modeller için yayınlanmaya başlayan güncelleme, kademeli olarak tüm kullanıcılara sunulacak. Doğrudan cihaz üzerinden yüklenemeyen bu güncelleme, sadece USB bağlantısı üzerinden bilgisayarlardan yüklenebilecek.

LG Optimus 4X HD Modeli İçin Android 4.1 Güncellemesi Yolda
LG Optimus 4X HD Modeli İçin Android 4.1 Güncellemesi Yolda

LG’nin Update Tool uygulamasını kullanarak yüklenebilen bu yeni ROM, Project Butter sayesinde cihaza ciddi bir performans artışı ve akıcılık kazandırmayı başarıyor. Birçok hata düzeltmesini de beraberinde getiren güncelleme, cihazın çok şikâyet edilen kilitlenme sorunlarına da çözüm olacak iyileştirmeleri üzerine taşıyor.

LG firmasının son dönemde özellikle Güncelleme Sıklığı konusunda yavaş yavaş kendisini geliştirmeye başladığını söyleyebiliriz. Son dönemde pazara peş peşe Optimus serisi modeller sunarken yeterli bir hızda olmasa da Alışılmış LG Hızının üstünde bir hızda Güncelleme sunulmuş durumda.

Bakalım güncelleme yolunda yavaş yavaş iyiye doğru ilerleyen LG firması pazara sunduğu LG Optimus G ve LG Optimus G Pro gibi modellerle de bu gelişme sürecini ilerleterek kullanıcıların tercih nedeni olabilecek mi?

LG Optimus 4X HD Modeli İçin Android 4.1 Güncellemesi Yolda

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir