LG Optimus 4X HD Nihayet Satışa Sunulmaya Hazır

HTC One X modeli ile duyurulan ve Şubat 2012 tarihinden beri satışa sunulması beklenilen LG Optimus 4X HD modeli Samsung Galaxy S3 modelinden hemen sonra satışa çıkmaya hazır hale getirildi. Pazara erken girerek rakipleri arasında fark yaratmayı düşünüyor diye beklediğimiz LG firmasının Şubat ayından bu güne kadar cihazdaki sorunları düzeltmekle uğraşması pazardaki en büyük iki […]HTC One X modeli ile duyurulan ve Şubat 2012 tarihinden beri satışa sunulması beklenilen modeli Samsung Galaxy S3 modelinden hemen sonra satışa çıkmaya hazır hale getirildi.

Pazara erken girerek rakipleri arasında fark yaratmayı düşünüyor diye beklediğimiz firmasının Şubat ayından bu güne kadar cihazdaki sorunları düzeltmekle uğraşması pazardaki en büyük iki rakibinden sonra ürünün satışa sunmasına sebep oldu.

LG Optimus 4X HD Satışa Çıkıyor
Satışa Çıkıyor

Son dönemde kullanıcılardan pek de iyi geri dönüşümler almayan firması HTC ve Samsung firmalarından sonra dün itibariyle Avrupa’da ön siparişleri almaya başladı. Yani bir anlamda yarışa biraz geriden başlamayı tercih etti.

Amazon Almanya tarafından 449 Euro fiyatı ile satışa konulan Avrupa’daki diğer ülkelerde ise 649 Euro gibi bir fiyattan satışa sunulacak gibi görünüyor. Ülkemize ise ne zaman gelir bilinmez ancak 1700 – 2000 TL arasında bir fiyattan satışı yapılacaktır diye tahmin ediyoruz.

  LG Optimus P970 Modeli Bimeks Mağazalarında 599 TL'den Satışta

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. samsung galaxy’e rakip olarak çıkardığı ürene bak sen. ekrana çok geniş duruyor yalnız işletim sistemi güzel mi kötü mü onu bilmiyorum. lg’nin ekranları çok güzeldir yenilik sende de biraz da hız ve hatalarını kontrol etse çok daha iyi olacak

  2. Telefonunun tasarmı hakkında konuşmak gerekirse çok basit kaçmış. LG’nin kendine özel daha farklı şeyler üretmesi gerek. Yalnız özellikler iyi eğer yazılım ve donanımda sorun olmazsa ne ala ne ala

  3. Samsun bir yerden saldırıyor zaten Apple başını almış gitmiş efendime söyliyim nokia köşede beklerken ve birmee çalışırken LG yaptığı hatalar ile nereden ve nasıl gelmeyi planlıyor çok merak ediyorum. Kapatsın gitsnler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status