LG Optimus 4X HD Nihayet Satışa Sunulmaya Hazır

HTC One X modeli ile duyurulan ve Şubat 2012 tarihinden beri satışa sunulması beklenilen LG Optimus 4X HD modeli Samsung Galaxy S3 modelinden hemen sonra satışa çıkmaya hazır hale getirildi.

Pazara erken girerek rakipleri arasında fark yaratmayı düşünüyor diye beklediğimiz LG firmasının Şubat ayından bu güne kadar cihazdaki sorunları düzeltmekle uğraşması pazardaki en büyük iki rakibinden sonra ürünün satışa sunmasına sebep oldu.

LG Optimus 4X HD Satışa Çıkıyor
LG Optimus 4X HD Satışa Çıkıyor

Son dönemde kullanıcılardan pek de iyi geri dönüşümler almayan LG firması HTC ve Samsung firmalarından sonra dün itibariyle Avrupa’da ön siparişleri almaya başladı. Yani bir anlamda yarışa biraz geriden başlamayı tercih etti.

Amazon Almanya tarafından 449 Euro fiyatı ile satışa konulan LG Optimus 4X HD Avrupa’daki diğer ülkelerde ise 649 Euro gibi bir fiyattan satışa sunulacak gibi görünüyor. Ülkemize ise ne zaman gelir bilinmez ancak 1700 – 2000 TL arasında bir fiyattan satışı yapılacaktır diye tahmin ediyoruz.

 

LG Optimus 4X HD Nihayet Satışa Sunulmaya Hazır

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 5 Haziran 2012, 02:19

  samsung galaxy’e rakip olarak çıkardığı ürene bak sen. ekrana çok geniş duruyor yalnız işletim sistemi güzel mi kötü mü onu bilmiyorum. lg’nin ekranları çok güzeldir yenilik sende de biraz da hız ve hatalarını kontrol etse çok daha iyi olacak

  Cevapla
 2. Telefonunun tasarmı hakkında konuşmak gerekirse çok basit kaçmış. LG’nin kendine özel daha farklı şeyler üretmesi gerek. Yalnız özellikler iyi eğer yazılım ve donanımda sorun olmazsa ne ala ne ala

  Cevapla
 3. Samsun bir yerden saldırıyor zaten Apple başını almış gitmiş efendime söyliyim nokia köşede beklerken ve birmee çalışırken LG yaptığı hatalar ile nereden ve nasıl gelmeyi planlıyor çok merak ediyorum. Kapatsın gitsnler.

  Cevapla