LG Optimus G Pro (E986) Modelinin Türkiye Satışları Başladı

LG Optimus G Pro (E986) Modelinin Türkiye Satışları Başladı

LG kanadından 2013 senesinde pazara sürülen ve oldukça başarılı bir satış grafiği yakalaması beklentilerini üzerinde taşıyan LG Optimus G Pro (E986) modelinin Türkiye Pazarındaki satışına başlanıldı. İlk etapta Turkcell ve TeknoSA tarafından satışına başlanılan LG Optimus G Pro (E986) modeli Fiyat – Performans olarak oldukça başarılı bir noktada ve ülkemizde son dönemde LG tarafından atılan […]


kanadından 2013 senesinde pazara sürülen ve oldukça başarılı bir satış grafiği yakalaması beklentilerini üzerinde taşıyan G Pro (E986) modelinin Türkiye Pazarındaki satışına başlanıldı.

İlk etapta Turkcell ve TeknoSA tarafından satışına başlanılan G Pro (E986) modeli Fiyat – Performans olarak oldukça başarılı bir noktada ve ülkemizde son dönemde tarafından atılan adımların neticesinde ilgi görecek gibi görünüyor.

5,5 Full HD IPS Ekran ile gelen ve Samsung Galaxy Note 2 gibi modellerle rahatlıkla savaşacak konumda olan G Pro modeli 13 MP’lik Full HD arka kamera ve 2,1 MP’lik Full HD ön kamera ile kullanıcı karşısına çıkıyor.

Qualcomm SnapDragon işlemci ailesi ile gelen 1.7 Ghz’lik Dört Çekirdekli bir işlemci serisine sahip olan modeli Android 4.1.2 Jelly Bean sürümü ile pazara çıkıyor.

  LG Q6+ (Plus) Modeli Yakında Türkiye Pazarında Satışa Çıkıyor
LG Optimus G Pro (E986) Modelinin Türkiye Satışları Başladı
(E986) Modelinin Türkiye Satışları Başladı

3.140 mAh değerine sahip bataryası, 16 GB Dâhili depolama alanı ve Micro SD Kart desteği ile kullanıcılarına ulaşan modeli için yakın dönemde bir güncelleme çıkarılması da beklentiler arasında.

Turkcell Mağaza ve Teknosa Mağazalarında satışa çıkan ve 1599 TL’den satışı yapılan modelinin birkaç hafta içerisinde Bimeks, Vatan, Darty gibi mağazalarda da satışına başlanması ile fiyat seviyesi 1299 TL civarına kadar düşecektir.

Bu noktada da biraz beklemenizde ve daha uygun fiyata ürüne sahip olmanızda fayda var.

Şimdiden (E986) kullanıcıları arasına hoş geldiniz diyelim…


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status